Konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD

W dniach 05 – 08 luty 2010r. odbędzie się w Muszynie konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD, organizowana przez firmę FAKRO. W ramach konferencji odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Narciarskie – IFD FAKRO Ski World Cup.

Konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD - zdjęcie 1

Konferencja oraz mistrzostwa są okazją do spotkania się przedstawicieli międzynarodowego środowiska dekarzy, pasjonujących się narciarstwem.

Konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD - zdjęcie 2Konferencja Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD - zdjęcie 3

Jako gospodarz i organizator konferencji firma FAKRO zapewnia profesjonalnezaplecze umożliwiające organizację tego rodzaju przedsięwzięcia. Do dyspozycji gości przygotowana została baza hotelowa (Hotel Activa) znajdująca się w malowniczej górskiej scenerii nieopodal profesjonalnego stoku narciarskiego na którym rozegrają się zawody.

Uczestnicy zawodów wybierani są przez Krajowe Federacje Dekarskie. Na stronie zawodów www.skicup.fakro.com znajdują się wszystkie informacje dotyczące pobytu na konferencji, zawodów i atrakcji.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także