Konkurs architektoniczny Trimo Urban Crash 2009

Firma Trimo już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić studentów różnych krajów Europy do uczestnictwa w organizowanym przez Trimo konkursie architektonicznym TRIMO URBAN CRASH. W Polsce konkurs ten odbywa się po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, iż również w naszym kraju znajdzie się wielu studentów zainteresowanych uczestnictwem w pełnym wyzwań, ale i jednocześnie ciekawych nagród konkursie, gwarantującym zwycięzcy konkursu realizację zaprojektowanej przez niego pracy.

Trimo Urban Crash

Konkurs Trimo Urban Crash oferuje możliwość dla studentów do wykazania się swoimi umiejętnościami, a także do wzięcia osobistego udziału w dokonywaniu zmian architektonicznych w centrum stolicy Słowenii Ljubljanie. Zadaniem tegorocznego Trimo Urban Crash jest zaprojektowanie urbanistycznego miejsca spotkań, alternatywnej sceny kulturalnej, urbanistycznego miejsca odpoczynku lub współczesnego miejsca z dostępem do sieci wireless.

Konkurs będzie trwał do 31 stycznia 2009. Jury składające się z ekspertów w dziedzinie architektury rozpatrzy złożone projekty oraz wyłoni zwycięzcę konkursu do końca lutego 2009 roku. Zwycięski projekt zostanie wybudowany w kwietniu 2009. Dla zwycięzcy dodatkową nagrodą będzie pobyt na letnich wykładach na jednej z uznanych, międzynarodowych szkół architektury. Nagrodą w ubiegłorocznym konkursie było uczestnictwo w dwutygodniowych letnich zajęciach w szkole architektury Architectural Association School w Londynie.

Więcej informacji na temat konkursu

Życzymy wszystkim powodzenia!

Zespół Trimo Polska Sp. z o.o.
Kontakt: trimo.pl; marketing@trimo.pl

 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Trimo

Polecamy Ci również

Zobacz także