Konkurs „Praca dyplomowa” rozstrzygnięty

Zakończyła się I edycja konkursu "Praca dyplomowa - Dachy spadziste". 3 czerwca 2004 roku w Warszawie odbyły się obrady jury konkursu. Jury wyróżniło 5 prac.

Komisja konkursowa podjęła jednomyślną decyzję o przyznaniu następujących nagród:

  • MIEJSCE I – praca nadesłana przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO za profesjonalne podejście do tematu pracy, właściwy dobór materiałów merytorycznych oraz trafne ujęcie poruszanych zagadnień. Pracę przygotował Michał Fila. Promotor pracy - P. Iwona Fijołek.
  • MIEJSCE II – nagrodzono dwie prace:
    • nadesłaną przez uczniów Technikum Budowlanego Technicznych Zakładów Naukowych im. Gen. Wł. Sikorskiego z CZĘSTOCHOWY za wyjątkowo konkretne poruszenie istotnych zagadnień związanych z tematem pracy. Pracę przygotowali: Damian Świtała, Bartosz Nikoli, Michał Kubus. Promotor pracy - P. Agnieszka Gmerek.
    • nadesłaną przez uczniów Zespołu Szkół Budowlanych i Elektrycznych z TORUNIA za profesjonalne i wszechstronne wykonanie pracy, dobry styl prezentacyjny, zawartość dodatkowych elementów. Pracę przygotowali: Łukasz Światowski, Dawid Bogacki, Dawid Grochowski. Promotor pracy - Alina Accordi-Krawiec.

Z uwagi na wyrównany poziom prac Jury nie przyznało III miejsca.

Jury przyznało specjalne wyróżnienia dla:

  • pracy nadesłanej przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 z NOWEJ SOLI za układ pracy, podejście do tematu, zwrócenie uwagi na dodatkowe elementy oraz za zaangażowanie;
  • pracy nadesłanej przez uczniów Zespołu Szkół Budowlanych Nr 1 z PŁOCKA za zaangażowanie, pomysł i formę przygotowania pracy.

Skład jury:
Edward Bohm - Paroc
Tomasz Dyba - Trust Communication
Przemysław Kalicki - www.e-dach.pl
Eugeniusz Swiętochowski - Dorken
Iwona Wojciechowska - "Dachy"

Osoby nagrodzone w konkursie będą zwolnione z egzaminu dyplomowego.


Konkurs „Praca dyplomowa” rozstrzygnięty - zdjęcie 1Konkurs „Praca dyplomowa” rozstrzygnięty - zdjęcie 2

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także