Kurs - krycie łupkiem dachowym

Kurs - krycie łupkiem dachowym

Realizując cykl szkoleń przedwykonawczych firma Rathscheck zorganizowała kurs "dzikiego krycia" w Gdańsku dla dekarzy firmy Eko-Inbud przygotowujących się do wykonania dachu w "dzikim kryciu".

uczestnicy kursuNajlepsi uczą sztuki dekarskiej

Szkolenie prowadził jeden z najlepszych wykonawców pokryć łupkowych Krzysztof Kępniak z Łodzi oraz przedstawiciel firmy Rathscheck Grzegorz Rozalewicz. Pan Krzysztof ma na swym koncie kilka dachów perfekcyjnie pokrytych w "dzikim kryciu". Ideą szkolenia było przekazanie fachowej wiedzy popartej dużym doświadczeniem wykonawstwa ze szczególnym uwzględnieniem działania w naszych polskich warunkach dekarskich.

daszek z łupkuWykonany daszek domku grilowego zaprojektował przedstawiciel firmy Rathscheck Grzegorz Rozalewicz specjalnie pod "dzikie krycie" tak, aby wydobyć z tego krycia wszystkie jego możliwości i walory estetyczne. Takie zasady panują na europejskich rynkach, gdzie już od dawna architekci projektują dom i dach tak aby maksymalnie wykorzystać walory materiału który zostanie użyty. Mamy nadzieję, iż wkrótce również nasi architekci współpracując z producentami pokryć dachowych projektować będą domy pod konkretne pokrycia co nie tylko ułatwi wykonanie i obniży koszty, ale również zapewni ponadprzeciętne piękno powstających budowli.

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Rathscheck

Polecamy Ci również

Zobacz także