Lekka dachówka cementowa

Postanowione - remontujemy dach! Chcemy żeby ten nowy był nie tylko idealnie położony, miał ciekawy kształt i piękną kolorystykę. Nowa dachówka musi być również lekka, tak aby konstrukcja naszego wyremontowanego dachu przetrwała wiele lat.

dachówka cementowa RevivaReviva - nowa dachówka w ofercie Braas jest produktem łączącym klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych. Dzięki temu jest trwała, szybko się ją układa oraz, co najważniejsze, ciężar metra kwadratowego Revivy jest stosunkowo niski - czyli znakomicie nadaje się na remontowane dachy. Ciekawa i zróżnicowana kolorystyka dachówek Reviva - ceglany, grafitowy i bardzo oryginalny rustykalny kolor – pozwala wybrać dach zgodny z upodobaniami właściciela domu i harmonizujący z otoczeniem.

Reviva pokryta jest specjalną powłoką Protector, która stanowi zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, chroni przed utratą koloru, porastaniem i zabrudzeniem. Dzięki swoim właściwościom Reviva nadaje się nie tylko do budowania pokryć dachowych domów mieszkalnych, może być wykorzystywana również z  myślą o dużych inwestycjach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie dachówki – karpiówki, na przykład na budynkach w zabytkowych częściach miast.

Zbudowanie idealnego dachu to nie tylko kwestia nawet najlepszej dachówki podstawowej. Potrzebne są  jeszcze dachówki połówkowe, szczytowe, ławy kominiarskie, gąsiory, dachówki wentylacyjne, itp. Te wszystkie elementy składają się na system Reviva czyli kompleksowy wybór dla wszystkich rozpoczynających remont dachu.

Dane techniczne:

  • waga: ok. 4,5 kg/szt. (ok. 49,5 kg/m²)
  • kształt: karpiówka
  • kolor: ceglany, grafitowy i rustykalny
  • wymiary: 330 x 420 mm
  • zapotrzebowanie: ok. 11 szt./m²
  • gwarancja: 30 lat
  • cena za sztukę: 4,54 zł brutto
Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Monier

Polecamy Ci również

Zobacz także