Loteria promocyjna

Od 24 lipca 2006 r. trwa loteria promocyjna „15 milionów metrów rynny Plastmo”. Udzial w loterii mogą wziąć dekarze oraz firmy handlowe sprzedające produkty Plastmo. Zakup rynien z PVC biorących udział w promocji jest premiowany kuponem promocyjnym.

W zależności od liczby zakupionych metrów rynny Plastmo, uczestniczący w loterii otrzymują konkretną ilość kuponów wg zasad:

  • od 1 do 10 metrów rynny = 1 kupon
  • do 20 metrów rynny = 2 kupony
  • do 50 metrów rynny = 3 kupony
  • do 100 metrów rynny = 4 kupony
  • 101 i więcej zakupionych metrów rynny = 5 kuponów.

loteria promocyjnaNastępnie należy prawidłowo wypełnić kupon, uzyskać podpis i pieczątkę sprzedawcy a następnie wrzucić kupon do urny Plastmo. Kupony można wypełniać do 30 listopada 2006r.

Z prawidłowo wypełnionych kuponów zostanie wyłoniona przez losowanie lista 10 zwycięzców, których uhonorujemy nagrodami o wartości 1000 zł. Losowanie odbędzie się 14 grudnia 2006 r.

W czasie trwania promocji w sprzedaży dostępny będzie 15 milionowy metr rynny Plastmo, oznakowany dodatkowo kolorem złotym. Dekarz, który zakupi ZŁOTĄ RYNNĘ i zgłosi to do punktu sprzedaży, lokalnego przedstawiciela lub bezpośrednio do siedziby Plastmo zostanie nagrodzony wycieczką zagraniczną o wartości 5000 zł.

14 grudnia 2006 r. odbędzie się również szczegółowe liczenie kuponów i punkt handlowy, z którego zostanie nadesłana największa ilość prawidłowo wypełnionych kuponów zostanie nagrodzony  wycieczką zagraniczną o wartości 5000 zł.

Wręczenie nagród jest planowane w trakcie Kongresu Dekarzy na targach Budma 2007. Więcej informacji na stronie producenta.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Plastmo Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także