Mądry wybór dla właścicieli domów

Mądry wybór dla właścicieli domów

Jedną z podstawowych zasad działalności Grupy Altaterra jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.*

Możesz płacić więcej, za okna dachowe – ale po co?

Nasi klienci zgłaszali zapotrzebowanie na produkty kreujące „okazje” zarówno dla nich samych jak i dla użytkowania końcowego i właśnie to założenie leży u podstaw konceptu Dakea. W ofercie tej marki nie znajdziesz okien balkonowych, ani innych wyrafinowanych produktów niszowych. Nie będziemy też sponsorować dużych wydarzeń sportowych. Dakea jest inna, pod każdym względem. Nie jesteśmy tańszą alternatywą oferty wiodącej marki i nie jesteśmy kopią innych konceptów.

okna dachowe Dakea

Poznaj Dakea, sprawdź co oferujemy

Jesteśmy nową marką, ale pochodzimy z holdingu, który stworzył okna dachowe i posiada 60 lat doświadczenia w ich produkcji. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze produkty są najlepsze w swojej klasie.
Wiedza i wyjątkowa jakość produkcji znajduje odzwierciedlenie w 20-letniej gwarancji, którą objęte są nasze okna dachowe. To wspaniała okazja dla naszych klientów, którzy otrzymują w ten sposób wartość dodaną za przystępną cenę.

Jakiej firmy okna dachowe wybrać?

Velux
wynik głosowania
24,7%
Fakro
wynik głosowania
31,4%
Dakea
wynik głosowania
27,9%
RoofLITE
wynik głosowania
9,3%
Roto
wynik głosowania
6,8%

Ilość oddanych głosów: 948

Konkretne przykłady

Okno Dakea „BEST”, o podwyższonej osi obrotu, które jest wyposażone w samo-czyszczący pakiet szybowy o doskonałych parametrach przenikalności cieplnej.
Okno Dakea „Good”, jako produkt najbardziej przystępny cenowo, otwierający naszą gamę. Okno to jest pozycjonowane 20% do 30% taniej niż odpowiadające mu modele okien innych wiodących producentów.

Szukasz świetnych produktów, ale nie chcesz przepłacać? Odwieź Dakea.com

* artykuł sponsorowany

programy Dakea
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Dakea

Polecamy Ci również

Zobacz także