MDM liderem rynku 2008

Spółka mdm została  laureatem prestiżowego konkursu  "Lider Rynku", którego celem jest jest wyłonienie, wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej pozycji rynkowej oraz nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych, organizacyjnych.

MDM liderem rynku 2008wręczenie nagród

Lider Rynku 2008Przyznany tytuł to dla firmy prestiż i uznanie, ponieważ rozstrzygany jest w oparciu o zasady rywalizacji - laureaci wyłaniani są metodą porównawczą konkurencyjnych zgłoszeń jako najbardziej właściwą i obiektywną formą wyłaniania najlepszych na rynku firm, produktów i usług.

mdm S.A. została Liderem Rynku 2008 w kategorii "Firma" - w zakresie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa oraz za najlepszy w Polsce produkt - taśmę kalenicową Vent-roll.

W kategorii "Firma" o wyniku oceny decydowały efekty rynkowe firmy w zakresie zgłaszanej działalności, w tym: produktywność, kreatywność, jakość oferowanych produktów czy usług, innowacyjność, inne kluczowe czynniki sukcesu charakterystyczne dla branży i zgłoszenia. W kategorii "Produkt" o wyniku oceny decydowały walory jakościowe, technologiczne, rynkowe zgłaszanego produktu, przy uwzględnieniu ogólnych efektów działalności firmy. Jest to więc ogromn wyróżnienie dla spółki mdm i jej produktów. 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: mdm S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także