Membrany dachowe w promocji

Dla klientów zainteresowanych zakupem membran dachowych ważne są nie tylko ceny tego typu produktów, ale także jakość oraz trwałość materiału. Do nich właśnie w terminie od 16 sierpnia do 15 października 2006 roku koncern DuPont kieruje  specjalną ofertę zakupu membrany Tyvek PRO.

membrana dachowaNajważniejszym czynnikiem przy wyborze membrany są jej parametry techniczne.  Powinna być trwała, wytrzymała i skuteczna. Musi spełniać funkcję odpowiednią do danego zastosowania przez wiele lat. Takie funkcje mają membrany produkowane przez DuPont, w tym Tyvek PRO.

Tyvek PRO to dwuwarstwowa (polietylen na włókninie z polipropylenu) membrana dachowa o wzmocnionej wytrzymałości i wysokiej paroprzepuszczalności. Jest bardzo odporna na czynniki zewnętrzne. Posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki dodatkowej warstwie włókniny polipropylenowej. Można ją stosować  na wszystkie nie wentylowane dachy skośne z pokryciem twardym.  Tyvek Pro to także  uniwersalny produkt na krokwie lub deskowanie oraz na elewację. DuPont  jest jedynym producentem membran dachowych, który udziela gwarancji na piśmie na 30 lat.

Wszystkim klientom, którzy pojawią się w punktach sprzedaży membran dachowych Tyvek,  firma  DuPont proponuje  zakup pięciu rolek tej membrany w cenie czterech. Promocja pod hasłem "Tyvek PRO pozycja -  zapłać za cztery rolki – odbierz pięć" obowiązuje w od 16 sierpnia do  15 października.

Informacje na temat najbliższych składów oferujących membrany w promocji dostępne są na stronie www.tyvek.pl i pod numerem infolinii 0 801 88 99 40

 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Du Pont

Polecamy Ci również

Zobacz także