Międzynarodowe spotkanie branży

540 wystawców zaprezentowało swoje produkty i usługi podczas Międzynarodowych targów DACH+HOLZ odbywających się w Stuttgarcie. Tegoroczna edycja skupiona była na przedsiębiorcach świadczących usługi z zakresu robót stolarskich i dekarskich, producentów dachów i konstrukcji drewnianych.

targi budowlane targi DACH+HOLZ

Targi odbyły się 5-8 marca na terenie Neue Messe exhibition, w pięciu halach targowych o łącznej powierzchni 70 000 m². Organizatorem wydarzenia były Messe Friedrichshafen and GHM Gesellschaft für Handwerksmessen. Prezentacje produktów, seminaria oraz pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych z dziedziny dekarstwa, ciesielstwa oraz stolarki otworowej były atrakcją imprezy i przyciągnęły tłumy. Opiekę nad tym prestiżowym przedsięwzięciem sprawowali: Centralne Stowarzyszenie Producentów Dachów (ZVDH) i Federacja Niemieckich Stolarzy (BDZ).

obródka drewna pokazy dekarskie

Międzynarodowe Targi DACH+HOLZ są największym na świecie wydarzeniem branżowym w dziedzinie technologii budowy dachów, ścian i techniki uszczelnieniowej. DACH +HOLZ nie są jednak wyłącznie wiodącymi targami na arenie międzynarodowej; w ich ramach organizowany jest również kongres wytyczający kierunki rozwoju branży, atrakcyjne imprezy towarzyskie i obszerny program turystyczny. Ofertę informacyjną targów uzupełniają również specjalne pokazy, forum i park tematyczny. Międzynarodowe Targi DACH+HOLZ i Centralny Zwiazek Niemieckiego Rzemiosła Dekarskiego od początku są ze sobą blisko powiązane.

zwiedzający targi pokazy

DACH+HOLZ odbywają sie raz na dwa lata, każdorazowo w innym mieście targowym Niemiec. Rozpoczynają sie zawsze w środę w tygodniu Niebowstapienia i trwaja do soboty nastepnego tygodnia włącznie. Status DACH+HOLZ jako wiodących w tej branży międzynarodowych targów, gwarantuje najwyzszy poziom fachowości. Jednocześnie są one niezbędnym źródlem informacji dla osób prywatnych budujących domy.

Nowa formuła targów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i zwiedzających.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także