Międzynarodowe Targi Izolacji i Pokryć Dachowych

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw organizuje w dniach 16-18 października 2008r., w Bydgoszczy, na terenie hali Łuczniczka, Międzynarodowe Targi Izolacji i Pokryć Dachowych "ISO-ROOF-EXPO".

Międzynarodowe Targi Izolacji i Pokryć DachowychStaną się one doskonałą okazją do wyeksponowania najnowszych technologii i produktów stosowanych przy budowie dachu oraz termoizolacji domu. Znaczny udział firm reprezentujących tę branżę w Targach BUDMA, wskazuje na potrzebę jej wyodrębnienia poprzez zorganizowanie imprezy specjalistycznej, co umożliwi skuteczniejszy dostęp do innowacyjnych rozwiązań, spotkania przedstawicieli branży, wymiany doświadczeń.

Patronat honorowy nad Targami objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Rafał Bruski, Prezydent Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, Instytut Techniki Budowlanej.

W ramach imprezy zaplanowany jest również bogaty program seminarium poświęcony m.in. aktualnym przepisom prawnym dotyczącym stosowania i dopuszczania do obrotu materiałów izolacyjnych i dachowych.

Podczas targów komisja konkursowa oceni zgłoszone do konkursu wyroby, a najlepsze zostaną uhonorowane nagrodami i wyróżnieniami Organizatora. 

Zapraszamy Państwa do ekspozycji, organizacji spotkań podczas imprezy, promocji i reklamy, umożliwiając dotarcie do licznej i jednocześnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Centrum targowe Pomorza i Kujaw

Polecamy Ci również

Zobacz także