Multimedialny dach

RuppCeramika przygotowała dla swoich klientów nową wersję prezentacji multimedialnej. Na jednym krążku CD mieszczą się wszystkie ważne informacje potrzebne do dokonania przemyślanego wyboru pokrycia dachowego.

Multimedialny dach - zdjęcie 1Nowa prezentacja multimedialna RuppCeramika ma przede wszystkim na celu przedstawienie w ciekawej formie szerokiej oferty produktów oraz procesu technologicznego ceramicznych pokryć dachowych. Najważniejszą dla użytkowników zaletą prezentacji jest możliwość zapoznania się z całościowym systemem dachowym marki RuppCeramika, obejmującym sześć modeli dachówek oraz kompletny zestaw akcesoriów dachowych. Wszystkie produkty wchodzące w skład systemu dachowego zostały dokładnie opisane, a ich zastosowanie na dachu jasno wytłumaczone i zilustrowane w materiałach graficznych. W ten sposób nikt nie będzie mieć problemu z doborem akcesoriów. Wszystkie modele dachówek można ponadto zobaczyć na gotowych aranżacjach dachu. Tak więc inwestor może się przekonać, jak wybrany rodzaj pokrycia wygląda w rzeczywistości.

Jedną z najciekawszych części prezentacji jest film pokazujący nowoczesny proces produkcji dachówek RuppCeramika w fabryce w Skrzyńsku k/Przysuchy. Na płytce znalazła się także najnowsza wersja poradnika „Technika i detale” zawierającego opisy techniczne produktów i wskazówki dotyczące układania – przydatne wykonawcom. Nie zabrakło ponadto informacji o firmie oraz nagrodach, jakie zdobywały produkty RuppCeramika. Firma zadbała również o wartość edukacyjną prezentacji. Uczniowie szkół budowlanych oraz studenci architektury czy budownictwa znajdą zaś materiały na temat podstaw konstrukcji dachu, rodzaje dachów oraz ich historyczny rozwój. Prezentacja uzupełni wiedzę zdobywaną na uczelni i pomoże przygotować się do zajęć. Całość ma atrakcyjną wizualnie formę, a nawigacja jest łatwa nawet dla osób nie obeznanych z komputerami.

Prezentacja multimedialna RuppCeramika służy przede wszystkim jako pomoc dla doradców technicznych, którzy w ten sposób otrzymują narzędzie do profesjonalnego przedstawienia klientom oferty marki. Przydatna jest także firmom handlowym – mogą one pokazać inwestorom, jak będzie wyglądał ich dach i udzielić wszelkich informacji o firmie i produktach. Z kolei firmy dekarskie znajdą w niej materiały techniczne przydatne w codziennej pracy.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: RuppCeramika

Polecamy Ci również

Zobacz także