Murexpo i Modne Wnętrze

Budujesz dom, urządzasz mieszkanie, zakładasz ogród? Szukasz oryginalnych rozwiązań architektonicznych i wnętrzarskich? Jesteś architektem, inżynierem, wykonawcą?

Murexpo i Modne Wnętrze - zdjęcie 1

Przyjdź na otwierające nowy sezon Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO i Targi MODNE WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2011 r. na warszawskim Torwarze. MUREXPO i MODNE WNĘTRZE to najważniejsze na Mazowszu imprezy dla osób profesjonalnie zajmujących się budową, wykańczaniem wnętrz i ich aranżacją, jak i dla indywidualnych inwestorów. Sponsorami tej edycji MUREXPO są firmy Dachmur oraz JWCH Produkcja Budowlana.

Murexpo i Modne Wnętrze - zdjęcie 2

Swoje wyroby i usługi zaprezentuje ponad 250 producentów i dystrybutorów wyrobów budowlanych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe, firmy wykonawcze i doradztwa technicznego, stowarzyszenia oraz media. Ponadto przedstawione zostaną produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych. W jednym miejscu można będzie dokonać wyboru najlepszych, najbezpieczniejszych wyrobów budowlanych i technologii oraz skorzystać z porad specjalistów wielu dziedzin.

Na MUREXPO i MODNE WNĘTRZE odbędą się szkolenia i warsztaty skierowane zarówno do architektów i inżynierów budownictwa, jak i do mieszkańców Warszawy. W pierwszym dniu targów będzie miała miejsce konferencja na temat Akustyki Zrównoważonego Budownictwa, która będzie poprowadzona przez Fabrykę Ciszy i przy współpracy z Balance Education.

Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów będzie działać Targowe Centrum Bezpłatnych Porad, w którym porad udzielać będą wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką: architekci, projektanci wnętrz, specjaliści ds. wentylacji, architekci krajobrazu.

W „miasteczku YTONG i SILKA”, tj. na powierzchni 400 mkw odbywać się będą profesjonalne bezpłatne szkolenia dla firm wykonawczych, pokazy dla klientów indywidualnych, konsultacje ze specjalistami, szkolenia dla uczniów szkół budowlanych.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program edukacyjny, jak co roku ściśle związany z aktualnymi zagadnieniami ważnymi dla budujących, remontujących czy też urządzających swój dom.

Murexpo i Modne Wnętrze - zdjęcie 3

Godziny otwarcia: 10.00-17.00

Ceny biletów: 12 zł - normalny; 8 zł - po rejestracji na www.targibudowlane.pl

Więcej

Organizator: Murator EXPO

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Murator EXPO

Polecamy Ci również

Zobacz także