Na każdą pogodę - blachodachówka panelowa

0
Blachodachówka panelowa
Blachodachówka to popularne pokrycie dachowe. Na dachy o bardziej skomplikowanym kształcie warto wybrać blachodachówkę w panelach.

Blachodachówka w panelach to pokrycie ułatwiające krycie dachów o urozmaiconym kształcie.

Blachodachówka panelowa TUR dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, oferty pokryć modułowych. Jak wszystkie blachodachówki panelowe w naszej ofercie, TUR dostępny są od ręki i idealnie sprawdzi się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów. Wygodne pakowanie w paczkach, ułożonych na europaletach znacznie ułatwia transport i składowanie na budowie. Blachodachówka TUR występuje we wszystkich powłokach i kolorach z oferty.

Ponadto TUR dostępny jest również w postaci tradycyjnej blachodachówki produkowanej na konkretny wymiar – pod nazwą handlową GRYF.

Sprawdź: Jak dbać o dach z blachodachówki

Blachodachówka TUR to produkt stosunkowo „świeży” na polskim rynku. W stosunkowo niedługim czasie stał się jednym z popularniejszych pokryć w ofercie producenta – firmy Blachy Pruszyński.
Blachodachówki TUR to pokrycie o wyrazistych, nieco surowszych kształtach niż pozostałe pokrycia – zdecydowaliśmy się na jego wprowadzenie, gdyż uznaliśmy, że będzie znakomitym dopełnieniem naszej oferty blachodachówek panelowych – mówi Rafał Kuczyński Dyrektor Handlowy Blachy Pruszyński.

Oprócz popularności wśród klientów, nowe pokrycie zostało docenione przez kapitułę konkursu Medal Europejski Bussines Centre Club. Wśród zalet blachodachówki TUR doceniono nowoczesny kształt, bardzo dobre właściwości użytkowe, prostotę montażu i niewielką ilość odpadów, charakterystyczną dla pokryć modułowych.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Blachy Pruszyński

Polecamy Ci również

Zobacz także