Nagrody dla dekarzy od GAMRAT

Nagrody dla dekarzy od GAMRAT

Pierwsza edycja programu „Pokaż swój dach” cieszy ogromnym zainteresowaniem wśród dekarzy oraz firm, zajmujących się montażem systemów rynnowych Gamrat.

program dla dekarzyNiewątpliwie popularność ta związana jest z atrakcyjnymi nagrodami gwarantowanymi, które ufundowała nasza firma w postaci kompletu odzieży składającego się ze spodni narzędziowych, pasa dekarskiego, koszulki t-shirt, bluzy polar oraz czapki z daszkiem, które otrzyma każdy fachowiec po przesłaniu 5 i wielokrotności 5 zdjęć przedstawiających jego pracę z systemami rynnowymi Gamrat PVC lub Gamrat Magnat. Dodatkowo za każde przesłane zdjęcie przedstawiające zainstalowaną podsufitkę Gamrat dekarz otrzyma szablon traserski. 

Program „Pokaż swój dach” spotyka się  z wieloma  pozytywnymi opiniami, a wachlarz firm zgłaszających się do konkursu jest bardzo szeroki. Otrzymujemy zgłoszenia z wielu miejsc Polski co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy wiodącym producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z tworzyw sztucznych, dedykowanych dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Niezmiernie cieszy nasz fakt, że wiele firm i dekarzy polecają i wybierają właśnie nasze systemy rynnowe Gamrat PVC oraz Gamrat Magnat.

Celem programu „Pokaż swój dach” jest docenienie profesjonalizmu dekarzy oraz podkreślenie ich doskonałego wyboru systemu odprowadzającego wodę deszczową jakim są systemy znajdujące się w naszej ofercie. Pierwsza edycja programu powoli dobiega końca - trwa do 30.11.2014 r., dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich dekarzy i firmy wykonawcze, które do tej pory nie zgłosiły swego udziału do programu o przesyłanie dokumentacji i zdjęć budynków z rynnami i podsufitkami Gamrat – NAGRODY CZEKAJĄ !

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także