Najciekawsze stoisko BUDMY 2007

Dachówki Braas oraz RuppCeramika produkowane są od kilkudziesięciu lat i dziś to właśnie te marki ustanawiają standardy na rynku pokryć dachowych. O wysokiej jakości tych produktów oraz ogromnym zaufaniu klientów świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, jakie Braas i RuppCeramika regularnie zdobywają.


nagroda Acanthus Aureuswręczenie nagródWarto wymienić tu takie trofea jak Laur Klienta, Złoty Medal Targów BUDMA czy Produkt Przyjazny Architekturze i wiele innych. Podczas tegorocznych targów BUDMA 2007 stoisko marek Braas i RuppCeramika cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, a firma za wyjątkowo atrakcyjne przygotowanie ekspozycji zdobyła po raz kolejny pierwszą nagrodę Acanthus Aureus targów. Nagrodą tą Międzynarodowe Targi Poznańskie wyróżniają wystawców, których doskonale zaprojektowane i wykonane stoiska, współgrają z marketingową strategią firmy. Nagradzani są również projektanci i wykonawcy wyróżnionych ekspozycji.

akcesoria dachoweekspozycja dachówekEkspozycja poświęcona była dachówkom Braas i RuppCeramika oraz akcesoriom dachowym tych marek. Produkty wyeksponowane były w bardzo ciekawy i praktyczny sposób – każdy zwiedzający mógł zobaczyć jak interesująca go dachówka prezentuje się na większej powierzchni dachu. Wszelkie wątpliwości dotyczące montaży akcesoriów, właściwości dachówek czy doboru optymalnych rozwiązań można było skonsultować na miejscu ze specjalistami wystawcy.

stoisko marki Braasstoisko marki RuppCeramikaJedną z największych zalet imprez targowych jest możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, które produkują interesujący nas asortyment. Możemy wówczas uzyskać rzetelne informacje z pierwszej ręki, co pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć kosztownych błędów podczas budowy. Przedstawiciele marki Braas a także RuppCeramika  zdają sobie sprawę z tego, jak wiele cennych i praktycznych informacji można przekazać inwestorowi podczas targów – tym razem także  przygotowali się do tego zadania, organizując dla swoich gości akcję „Kawka z Daszkiem”.

ekipa dekarzykosztorysowanie dachuW jej ramach każdy zwiedzający, który odwiedził stoisko i miał przy sobie projekt domu, mógł liczyć na wykonanie profesjonalnego kosztorysu pokrycia dachu wybraną dachówką Braas lub RuppCeramika.
Na najciekawszym stoisku targów BUDMA 2007 oprócz bardzo ciekawie przygotowanej ekspozycji dachówek, akcesoriów dachowych i bezpłatnych porad nie mogło oczywiście zabraknąć dekarzy. Swoją obecnością stoisko Braas i RuppCeramika uświęciła ekipa dekarzy, która na tegorocznych Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy wywołała nie lada sensację - po raz pierwszy w dwudziestoletniej historii rozgrywania mistrzostw, reprezentacja jednego kraju wygrała obydwie z rozgrywanych konkurencji.

Wszystkich budujących lub planujących budowę swojego własnego domu Braas i RuppCeramika zapraszają do odwiedzenia swoich stoisk na Budmie 2008.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Braas, RuppCeramika

Polecamy Ci również

Zobacz także