Nowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka dla profesjonalistów

0
Nowa wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Professional
Nowa wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Professional to wydajne i wygodne w użyciu narzędzie do profesjonalnych zastosowań.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka nowej generacji GSR 120-LI Professional to profesjonalne narzędzie, zapewniające wydajną i wygodną pracę.

Wydajniejsza wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Professional

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Professional to model, który zastąpił GSR 1080-2-LI Professional. Nowe narzędzie zapewnia o 20% większą moc (przy wkręcaniu miękkim osiąga moment obrotowy 13 Nm) w porównaniu do starszego modelu. Wiertarko-wkrętarka należy grupy produktów 12 V i jest wyposażona w wydajną dwubiegową przekładnię.
Narzędzie jest przeznaczone do wkręcania wkrętów o maksymalnej średnicy 7mm i wiercenia otworów w drewnie do 20 mm średnicy oraz 10 mm – w stali.
Wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Professional jest wyposażona w akumulator jonowo-litowy o pojemności 1,5 Ah. Zastosowano w nim system chroniący przez przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem (Bosch ECP). Wygodnym rozwiązaniem jest też brak efektu pamięci w akumulatorze – narzędzie można użyć nawet po dłuższym okresie przechowywania.

Wygodne i kompaktowe narzędzie dla profesjonalistów

Do zalet wiertarko-wkrętarki GSR 120-LI Professional można zaliczyć także jej kompaktową budowę. Korpus o długości 182 mm ułatwia stolarzom, producentom mebli, elektrykom i hydraulikom wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach, a waga narzędzia pozwala wygodnie trzymać je również nad głową. Wygodniejszą pracę zapewnia także miękka okładzina rękojeści. Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski sprawia, że wiertła i końcówki wkręcające można bardzo sprawnie wymienić. Wykonywanie prac ułatwia także wbudowane oświetlenie LED.

Dane techniczne GSR 120-LI Professional
(zamiast modelu GSR 1080-2-LI Professional)
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy/drugi bieg) 0-380/1.300 obr./min
Moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie) 30 /13 Nm
Maks. średnica wkrętów 7 mm
Maks. średnica wiercenia (drewno/stal) 20/10 mm
Uchwyt wiertarski jednoczęściowy, 10 mm
Długość korpusu 182 mm
Waga z akumulatorem 1 kg

 

 

 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także