Nowa oferta Isoli

Norweska Isola rozpoczęła sezon 2010 w Polsce od uatrakcyjnienia swojej oferty – proponuje niższe ceny i zapewnia lepszą dostępność produktów.

isolaZmiana dotyczy produktów na dachy spadziste tzn. dachówek bitumicznych Isola i dachówek stalowych Powertekk oraz systemów TopSec. Nowe produkty Isola to ekonomiczne dachówki bitumiczne Baros i rynny stalowe Isola.

Zmiana została osiągnięta dzięki nawiązaniu bezpośredniej współpracy z wybranymi regionalnymi dystrybutorami. Ten model działania sprawdza się na pozostałych istotnych rynkach exportowych, w tym w Niemczech, od ponad 10 lat. Ta współpraca umożliwia firmie lepsze dostosowanie się do potrzeb dystrybutorów, dekarzy i klientów końcowych.

Partnerami Isoli w Polsce zostały renomowane i silne firmy związane z norweską Isolą od lat: Axiom na Śląsku, Bat na Pomorzu, Dach Profil na Mazowszu, Dek-Pol w Wielkopolsce, Omega na Lubelszczyźnie, Ziemi Świętokrzyskiej, Podkarpaciu i w Małopolsce, Progress na Pomorzu Zachodnim i Zamek na Ziemi Łódzkiej.

Osobą odpowiedzialną za rynek polski jest Michał Wilczek.
Więcej informacji na stronie www.isola.pl

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Isola

Polecamy Ci również

Zobacz także