Nowa strona internetowa Rockwool Polska

Rockwool Polska dokonał zmian w swoim serwisie internetowym, dostosowując go do oczekiwań i potrzeb swoich klientów. Strona zmieniła się niewiele od strony graficznej. Zmiany dotyczą głównie zawartości merytorycznej oraz nawigacji, która jest obecnie bardziej intuicyjna.


Nowa strona internetowa Rockwool Polska - zdjęcie 1Na stronie www.rockwool.pl architekci, projektanci, wykonawcy, a także użytkownicy indywidualni znajdą wiele użytecznych informacji na temat izolacji ogólnobudowlanych i izolacji techninicznych. Serwis w prosty sposób umożliwia kontakt z doradcą technicznym, który pomoże w znalezieniu optymalnego zastosowania wełny mineralnej Rockwool.

"Rockwool zawsze starał się dostarczać fachowej wiedzy na temat właściwości oraz zastosowania wełny mineralnej w budownictwie i instalacjach technicznych. Nowa strona internetowa ma to zadanie ułatwić. Każdy, kto zastanawia się nad ociepleniem powinien skorzystać z tego serwisu. Na pewno znajdzie tutaj wiele informacji pomagających w wyborze najlepszego dla siebie rozwiązania" - mówi Jacek Kieszkowski, dyrektor marketingu Rockwool Polska.

Informacje umieszczone na stronie internetowej są wynikiem kilkuletniej pracy działu doradztwa technicznego, który oferuje Klientom profesjonalne, bezpłatne doradztwo z zakresu zastosowania wełny mineralnej na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. Na stronie znajdziemy m.in. najczęściej powtarzające się problemy klientów, z którymi zwracali się do konsultantów.

Oprócz szeregu informacji poradnikowych i pomocy technicznej odwiedzający nową stronę będą mogli poznać właściwości wełny mineralnej Rockwool, zobaczyć kto już skorzystał z nowoczesnych rozwiązań firmy, a nawet sprawdzić w jaki sposób ocieplać aby oszczędzać najwięcej energii.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Rockwool Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także