Nowości od ręki

Dzięki technologii RSS osoby zainteresowane budową, remontem, modernizacją budynków czy zagadnieniami dotyczącymi aranżacji i stylizacji wnętrz nie muszą już wchodzić na strony kilku serwisów internetowych i tam w gąszczu elektronicznych publikacji szukać interesujących ich tekstów.


caenewsIstotne komunikaty z serwisów e-izolacje.pl, e-dach.pl, e-instalacje.pl, e-mieszkanie.pl i forumbudowlane.pl same pojawią się na pulpicie komputera. Wydawnictwo Log InMedia właśnie nawiązało współpracę z Cafe News – pierwszym polskim agregatorem aktualności. 
Od początku marca najważniejsze informacje publikowane w serwisach internetowych Wydawnictwa Log InMedia dostępne są także bezpośrednio z aplikacji Cafe News. Jest to darmowy program, który grupuje najlepsze źródła informacji (kanały RSS) i pozwala nimi intuicyjnie zarządzać.
Cafe News na bieżąco pobiera ze wskazanych wcześniej stron tytuły oraz nagłówki wiadomości i układa je w formie listy na pulpicie komputera. Po kliknięciu w link komunikatu, aplikacja otwiera stronę, na której znajduje się pełen tekst. Teraz także użytkownicy serwisu e-dach.pl e-instalacje.pl, e-izolacje.pl czy e-mieszkanie.pl mogą na bieżąco śledzić na swoich pulpitach tytuły i nagłówki informacji branżowych oraz czytać pełne treści zlokalizowane w sieci bez konieczności każdorazowego wchodzenia na stronę danego serwisu.
Dzięki współpracy z Wydawnictwem Log InMedia użytkownicy Cafe News otrzymują aktualne informacje na temat konkretnych zagadnień z branży budowlanej i mieszkaniowej, mogą zapoznać się z najnowszymi produktami, technologiami i wydarzeniami w branży, znaleźć pomoc u specjalistów oraz podzielić się uwagami z innymi inwestorami.

Jeśli posiadają  już Państwo zainstalowaną aplikację Cafe News,
kliknięcie na link spowoduje aktywowanie naszego kanału.
Cafe News można używać bezpłatnie. pobierz plik


Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także