Obróbki blacharskie Maxi

Obróbki blacharskie Maxi

Obróbki firmy Ruukki są produkowane z blach płaskich powlekanych cynkiem lub powłokami organicznymi - poliester standard, poliester mat utwardzony, PVDF, PURAL. W blachach Ruukki rdzeń stalowy produkowany jest z wysokiej jakości stali S 320 GD oraz S 280 GD (wg normy EN 10147).

Obróbki blacharskie Maxi - zdjęcie 1

Rdzeń jest pokryty obustronnie powłokami cynkowymi grubości 275 g/m², które umożliwiają samoistne pokrywanie się cynkiem zarysowań i krawędzi cięć. W produkcji blach powlekanych dodatkowe warstwy to powłoki antykorozyjne: pasywacyjna i gruntująca. Od spodu układ powłok zamknięty jest ochronną warstwą epoksydu. Warstwę wierzchnią stanowi powłoka organiczna. Technika cynkowania ogniowego i powlekania sztucznym tworzywem zapewnia produktowi ochronę antykorozyjną, trwałość blachy i stabilność koloru.  Obróbki blacharskie są produkowane z blach stalowych o standardowych grubościach od 0,5 do 1,25 mm, na zamówienia indywidualne nawet
do 2,5 mm. Standardowe długości obróbek wynoszą 2 metry,  ale fabryka realizuje zamówienia na obróbki od 3 do 9 metrów długości.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Ruukki Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także