Ogólnopolskie Targi Budowlane Murator EXPO 2007

W dniach 27-28 października 2007 roku odbędzie się w Warszawie dziewiąta edycja największych na Mazowszu Ogólnopolskich Targów Budowlanych Murator EXPO 2007.

targi budowlaneDo dyspozycji Wystawców oddana zostanie nowoczesna powierzchnia wystawiennicza, o powierzchni blisko 4 500 m². Ekspozycja targowa podzielona będzie branżowo na sektory. Targom, podobnie jak poprzednim edycjom, przyświeca idea prezentacji kompletnej oferty dla planujących budowę własnego domu - od kredytu, przez projekt, do domu pod klucz.

Targi Budowa Remont Dom organizowane są od ośmiu lat i zyskały opinię największych na Mazowszu targów budowlanych dla indywidualnych inwestorów. Gromadzą każdorazowo ponad 170 Wystawców - producentów i dystrybutorów wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Wystawcami są także pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Ponadto, przedstawiane są dostępne na rynku produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych, które w znaczący sposób warunkują jakość i prawidłowe funkcjonowanie nowoczesnych domów. Gośćmi Targów jest blisko 8 000 osób zainteresowanych jak mądrze, nowocześnie i bez błędów budować domy solidne, na miarę możliwości finansowych.

Targom towarzyszy bogaty program edukacyjny. Zainteresowani uczestniczą w cyklu prelekcji poświęconych m.in.: technologiom wznoszenia ścian zewnętrznych, skutecznym sposobom wentylowania w budownictwie, izolacji tarasów, balkonów, pomieszczeń pod budynkami. Niezależni konsultanci pomagają w wyborze najbardziej odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego - zarówno pod względem funkcji, jak i kosztów realizacji. Odbywają się także wykłady pod wspólnym tytułem „Jak zdobyć pieniądze na budowę domu, remont lub jego urządzenie”. Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów działa Targowe Centrum Bezpłatnych Porad. Goście targów korzystają z indywidualnych konsultacji. Porad udzielają wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką: architekci, konsultanci kredytowi, inżynierowie budownictwa, projektanci instalacji, konsultanci z dziedziny docieplenia domów i termomodernizacji, architekci wnętrz i styliści, architekci krajobrazu i specjaliści ds. wentylacji.

IX Ogólnopolskie Targi Budowlane Murator EXPO 2007
Budowa Remont Dom
MIEJSCE: Warszawa, TORWAR, ul. Łazienkowska 6a
TERMIN: 27-28 października 2007 r.

Więcej informacji

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Murator Expo

Polecamy Ci również

Zobacz także