Okna dachowe Roto dla powodzian

Firma Roto nie pozostaje obojętna na tragedię osób poszkodowanych przez żywioł wielkiej wody. Po powodzi, która nawiedziła Polskę Roto postanowiło przekazać okna osobom dotkniętym tragedią w powiecie limanowskim.

Okna dachowe Roto dla powodzian - zdjęcie 1Gmina Limanowa została dotkliwie poszkodowana podczas ostatnich powodzi. Wezbrane potoki i rzeki wystąpiły z koryt i zalały okoliczne miejscowości. Zostały zniszczone drogi i mosty, przerwane wały przeciwpowodziowe, zalane gospodarstwa, powstały niebezpieczne osuwiska. Na skutek osunięcia się ziemi podczas tegorocznej powodzi w Limanowej kilka domów zostało całkowicie zniszczonych, a kilkadziesiąt uszkodzonych.

Roto chcąc wesprzeć poszkodowanych, którzy nie mają środków na remont domów i mieszkań, przygotowało różne typy okien, od uchylnych (okna serii 4) po uchylno-obrotowe (okna serii 8). Okna oferowane są za symboliczną złotówkę. Określona ilość okien została dostarczona firmom z regionu Limanowej, z którymi współpracuje Roto, a firmy te dokonały wyboru osób, które najbardziej potrzebują wsparcia.


Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także