Okna do dachów płaskich

Firma Velux ma w ofercie okna przeznaczone do dachów płaskich. Dopuszczalny kąt nachylenia dachu to 0-15º. Okno doświetla pomieszczenia naturalnym światłem.

okna do dachów płaskich

okna dachoweOkno do płaskich dachów stwarza nowe możliwości aranżacji przestrzeni pod płaskim dachem. Składa się z kopuły wykonanej z wysokiej jakości akrylu zabezpieczającej okno przed deszczem i śniegiem, połączonej ze skrzydłem okna. Główne elementy konstrukcyjne - skrzydło i ramę wykonano z twardego PVC. Dobre parametry izolacyjne uzyskano przez wypełnienie profilu ramy pianką polistyrenową. Okno wyposażono w szybę bezpieczną klejoną o wysokiej izolacyjności cieplnej. Konstrukcja charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła równym 0,72 W/(m²·K)*.

Okno wykonane z profilu w kolorze białym jest dostępne w 6 rozmiarach, w szerokości od 60 do 120 cm, w kilku wariantach:  wersja nieotwierana (VELUX CFP) lub wersja otwierana sterowana elektrycznie (VELUX CVP), z kopułą matową (gwarantującą prywatność) lub przezroczystą.

Okna są przeznaczone do montażu na dachach o kącie nachylenia od 0 do 15° w nowych budynkach, a także podczas modernizacji.

Cena: od 1759 zł brutto

*Wartość U dla powierzchni całej konstrukcji, obliczenie według normy EN 1873.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także