Okno aluminiowo-tworzywowe

Okno aluminiowo-tworzywowe

Okno uchylno-obrotowe jest przeznaczone do pomieszczeń na poddaszu, o podwyższonym poziomie wilgoci.

okno dachowe do łazienkiPPP preSelect  to okno uchylno-obrotowe z dwiema niezależnymi od siebie funkcjami otwierania skrzydła. Funkcja uchylna pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0° do 35°, co umożliwia swobodne podejście do otwartego okna oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz. Funkcja obrotowa przeznaczona jest m.in. do mycia zewnętrznej strony szyby.

Okno PPP preSelect firmy Fakro wykonane jest z wielokomorowych profili PVC, w kolorze białym, które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne, a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Tworzywo, z którego jest wykonane nie pochłania wilgoci.

Zamontowany w oknie PPP preSelect wydajny nawiewnik V35 zapewnia napływ świeżego powietrza do pomieszczenia przy szczelnie zamkniętym oknie.

Okno aluminiowo tworzywowe PPP wyposażone jest w szybę termoizolacyjną z ciepłą ramką dystansową TGI. Jest to pakiet jednokomorowy 4H-16-4T z zewnętrzną szybą hartowaną i wewnętrzną ze szkła niskoemisyjnego o współczynniku przenikania ciepła Uszyby = 1,0 W/(m²·K) wg EN 674.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także