Okno dachowe Designo R7

0
Okno dachowe Designo R7

okno dachowe Roto Designo R7Wysokoosiowe okno dachowe Roto Designo R7 to wysokiej jakości design i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.*

W oknach dachowych Designo R7 oś obrotu jest umieszczona w ¾ wysokości. Ta innowacja w stosunku do tradycyjnych okien obrotowych sprawia, że użytkowanie okna jest komfortowe i bezpieczne. Skrzydło otwartego okna „nie wchodzi” do pomieszczenia, dzięki czemu pod oknem można się wygodnie poruszać. Klamka umieszczona w dolnej części okna zapewnia jego łatwą obsługę, nawet jeśli okno jest wysoko zamontowane. Specjalne okucia pozwalają też na obrót skrzydła o 120°, co usprawnia mycie okien.

Okna Designo R7 wyróżniają się ponadto wąskimi profilami i większą powierzchnią szyby, co zapewnia jeszcze lepsze oświetlenie pomieszczeń. Przeszklenie okien to energooszczędne pakiety szybowe Roto blueLine. Okna mogą też być opcjonalnie wyposażone w termo-blok WD, dodatkowo poprawiający parametry termoizolacyjne o 15%.

okno wysokoosiowe

Okna Roto Designo R7 są także ergonomiczne i eleganckie, co jest widoczne zarówno od strony pomieszczenia, jak i dachu. W oknach tych zastosowano oblachowanie zewnętrzne w atrakcyjnym kolorze (antracyt metallic), a mocowanie oblachowania na zatrzaski (bez wkrętów) ułatwia szczelny, szybki i estetyczny montaż.

łączenie okien dachowych
okno Designo R7 w dachu
okna dachowe Designo R7 od strony dachu
okno wysokoosiowe
wygodne okno wysokoosiowe
wykończenie okna od zewnątrz
okno dachowe wysokoosiowe
eleganckie okno dachowe
otwieranie okna wysokoosiowego
podwójne okno dachowe
okno do poddaszy Designo R7
profil okna  - przekrój

więcej informacji na www.roto.pl

Okno dachowe Designo R7 - zdjęcie 4

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także