Okno w pokoju dla dzieci

W pełni odpowiedzialni za swoje dzieci rodzice muszą zapewnić im bezpieczeństwo w każdych warunkach, z drugiej strony stały nadzór dorosłych skutecznie ogranicza ich pomysłowość i kreatywność. Otwarte okno, przez które mogą wypaść, stanowi śmiertelne zagrożenie dla beztrosko pochłoniętych zabawą milusińskich.

okno w pokoju dzieckaProsty w obsłudze mechanizm okucia TiltFirst najpierw uchyla okno i uniemożliwia jego otwarcie bez kluczyka, a dopiero przekręcenie klucza w pozycji uchylonej okna – pozwala je otworzyć. Operacja niemożliwa do przeprowadzenia przez przypadek, bez znajomości działania mechanizmu. Gwarantuje bezpieczną zabawę dzieci i spokój opiekunów. Godny polecenia także do przedszkoli, szkół – wszędzie tam, gdzie przebywają dzieci.

Okno do pokoju dla dzieci: dzięki technologii TiltFirst (uchylanie przed otwieraniem) skrzydło ustawiane jest zawsze najpierw w pozycji uchylnej. Zamykana na klucz klamka gwarantuje, że okno może być otwarte na oścież wyłącznie przez posiadacza klucza.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także