Orły Polskiego Budownictwa

Organizator Konkursu Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych LEWIATAN wraz z Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zapraszają do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury.

Orły Polskiego Budownictwa

Konkurs jest adresowany do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników; przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa.

Firmy otrzymują nominacje w kategoriach:

1. Biura Architektoniczne, Projektowe i Geodezyjne
2. Budownictwo Drewniane i Szkieletowe
3. Budownictwo Kubaturowe
4. Budownictwo Przemysłowe
5. Chemia Budowlana
6. Dystrybucja Materiałów Budowlanych
7. Generalny Wykonawca
8. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Energetyczna i Kolejowa
9. Instalatorstwo i Elektrotechnika, Telekomunikacja
10. Inwestor
11. Maszyny i Sprzęt Budowlany
12. Modernizacja Obiektów
13. Nieruchomości
14. Producenci Materiałów Budowlanych
15. Stolarka Budowlana
16. Usługi dla Budownictwa
17. Usługi Deweloperskie

Celem konkursu jest wyłonienie i promocja tych przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspokajających potrzeby konsumentów. Konkurs pomoże w dalszym rozwoju i ułatwi promocję, jak również pozyskiwanie nowych klientów i nowych rynków zbytu.

Organizatorzy Konkursu oczekują zwiększenia aktywności firm nagrodzonych w działaniach, zmierzających do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.
Działania promocyjne po zakończeniu ww. przedsięwzięcia wsparte będą wydaniem publikacji "Księga Polskiego Budownictwa i Ofert Inwestycyjnych", która zaprezentuje tegorocznych Laureatów Konkursu. Jej nakład to 40 000 egzemplarzy rozpowszechnianych wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, firm nominowanych oraz ich kluczowych klientów.
W ubiegłorocznej edycji spośród zgłoszonych firm, Kapituła wyłoniła 80 przedsiębiorstw do udziału w Konkursie. Uroczysta Gala odbyła się 14 listopada 2008 roku w hotelu Gromada w Warszawie licząc łącznie 650 gości. Gościem honorowym był Pan Waldemar Pawlak – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki, który od Organizatorów otrzymał dyplom i tytuł „Człowieka Przyjaznego Przedsiębiorczości”, jak również Pan Olgierd Dziekoński - przedstawiciel Ministerstwa Infrastruktury, które sprawuje patronat honorowy nad przedsięwzięciem.

Organizator zaprasza do udziału w kolejnych edycjach "Orłów Polskiego Budownictwa".

Biuro prowadzi:
Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.
tel. 022 609 18 10, fax. 022 609 18 20
www.orlybudownictwa.pl

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Europa 2000 Consulting

Polecamy Ci również

Zobacz także