Paczka „Plusów” - nowe dachówki ceramiczne

Röben Ceramidachówka Średzka Pluska budowlana wzbogaciła swoją ofertę pokryć o nowy model dachówki – Średzką falistą Plus. Przy zachowaniu klasycznej linii i wzornictwa znanej i docenianej przez dekarzy i klientów średzkiej dachówki falistej, zmianie uległy wymiary nowego produktu.

Średzka Plus jest większa (całkowita długość: ok. 46,4 cm; całkowita szerokość: ok. 30,4cm). Oznacza to, że na jeden metr kwadratowy dachu wystarcza niecałe 10 dachówek (9,8), gdy dachówki o klasycznych wymiarach potrzeba było aż 13 sztuk. Jednocześnie Średzka Plus jest lżejsza, bo przy większej powierzchni waży dokładnie tyle samo co jej starsza siostra. Udało się przy tym zachować identyczne pozostałe parametry (wytrzymałość na złamanie: 3,3 - 4,5 kN; nasiąkliwość: 8,5%; mrozoodporność: 150 cykli; przesiąkliwość: 0).
Zwykłe dachówka pakowane są po 7-8 sztuk w paczce. Paczka „Plusów” zawiera tylko 5 szt. Ułatwia to dekarzom jej sprawny transport na dach.

Aktualnie Średzka falista Plus oferowana jest w 5 kolorach: czarnym, czarno-brązowym, antracytowym, miedzianym i kasztanowym. Cena kształtuje się na poziomie od 3,31 do 5,04 zł brutto za sztukę.

Oceń artykuł
4,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Ewa Kulesza

Zdjęcia: Roben

Polecamy Ci również

Zobacz także