Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat

Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat

W bogatej ofercie firmy Koelner znajduje się szeroka gama produktów przygotowanych z myślą o dekarzach. Poza narzędziami i materiałami budowlanymi uzupełnieniem są proponowane fachowcom akcesoria montażowe. Pas narzędziowy Modeco to produkt mający usprawnić pracę każdego dekarza.

Wysokiej klasy narzędzia i materiały są podstawą pracy każdego dekarza, jednak nie tylko one przesadzają o jakości wykonywanych czynności. Efektywność pracownika zależy od tego, czy praca którą wykonuje nie jest naszpikowana niepotrzebnymi utrudnieniami. Przy pracach na wysokościach znacznym utrudnieniem i  stratą czasu jest konieczność ciągłego schodzenia po drabinie w celu sięgnięcia po narzędzia. Naprzeciw potrzebie monterów trzymania wszystkiego „pod ręka” wyszła marka Modeco tworząc nowoczesny i funkcjonalny pas narzędziowy dla dekarzy. Praca na wysokości jest zajęciem niebezpiecznym, wymagającym dużej sprawności i koordynacji ruchowej. Trudno jednak spokojnie pracować, gdy trzeba uważać na swoje bezpieczeństwo i położenie zabranych ze sobą na dach narzędzi i materiałów. Dlatego pas montażowy dekarza to niezbędnik każdego fachowca.

Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat - zdjęcie 1

Główna zaletą pasa dla dekarzy Modeco jest jego trwałość i wytrzymałość. Stworzony z tkaniny odpornej na rozdarcia i przetarcia może służyć swojemu właścicielowi latami. Wzmocnienie szwów nitami zapewnia komfort pracy nawet przy dużych obciążeniach. Pas narzędziowy Modeco proponowany przez KOELNER jest regulowany, co daje możliwość umieszczenia go w odpowiednim miejscu (w pasie, na biodrach) i dopasowania do potrzeb fachowca. Posiada mocną klamrę wykonaną z tworzywa ABS, odporną na temperaturę, zapobiegającą odpięciu i niekontrolowanemu osuwaniu się pasa.

Możliwość wyboru wariantów kieszeni pozwala na odpowiednie zorganizowanie pracy i podręcznego warsztatu, który można zabrać ze sobą na dach, drabinę czy rusztowanie. Kieszeń na młotek posiada metalowy uchwyt, co zapobiega jego wyślizgnięciu i upadkowi z wysokości. Kieszeń uniwersalna posiada dużą liczbę przegródek znakomicie nadających się do przechowywania kołków, wkrętów, nożyc do cięcia blachy. Sztywny kubek na wkręty ułatwia dostęp do wnętrza kieszeni. Pas montażowy dla dekarzy wyposażony jest dodatkowo w zapięcie zapobiegające wypadnięciu wkrętarki podczas pracy na wysokościach.

Pas dla dekarzy: cena od 29,62 do 59,18 zł brutto

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Koelner

Polecamy Ci również

Zobacz także