Pasy dekarskie

pas dekarski N-102Pasy dekarskie i torby narzędziowe firmy Bialskór to wyroby ze skóry, które z pewnością usprawnią pracę każdego dekarza.

Pasy są wykonywane w całości z naturalnych skór bydlęcych z polskich garbarni, ciągle modyfikowane i dostosowywane do potrzeb dekarzy; od wielu lat zyskują uznanie wśród renomowanych firm w kraju i za granicą.

  • Pas dekarski N-102: wykonany z dwoiny bydlęcej welurowej, zszywany oraz nitowany, z kieszeniami i uchwytami na narzędzia. Pas zapięciowy wykonany z taśmy nośnej o szerokości 50 mm, końcówki do zapięcia ze skóry bydlęcej, zapinany na klamrę metalową, szerokość 40 mm.
  • Pas dekarski podwójny N-126: wykonany z dwoiny bydlęcej welurowej, zszywany oraz nitowany, z kieszeniami i uchwytami na narzędzia w różnych kombinacjach, w zależności od potrzeb. Pas zapięciowy z taśmy nośnej o szerokości 50mm, końcówki do zapięcia ze skóry bydlęcej. Zapinany na klamrę metalową, szerokość 40mm.

pas dekarski N-126pas dekarski N-135pas dekarski B-09

  • Pas dekarski N-135 i B-09: wykonane z dwoiny bydlęcej welurowej, zszywane oraz nitowane, z kieszeniami i uchwytami na narzędzia. Pasy zapięciowe ze skóry bydlęcej blank, zapinane na klamrę metalową niklowaną, szerokość 40mm.
  • Torby monterskie. Wykonane z dwoiny bydlęcej krytej, wodoodpornej. Zszywane i dodatkowo wzmocnione nitami. Wewnątrz przegrody oraz liczne uchwyty z gniazdami na narzędzia. Pas nośny regulowany. Zapinane za pomocą zamków typu "tik-tak”.

torba monterska B-08 - 380 x 24 0x 140 mmpas dekarski B 01pas dekarski B 02

  • Pasy wykonane z dwoiny bydlęcej welurowej, zszywane oraz nitowane. W  formie kieszeni – są nakładane na pas nośny, wykonany ze skóry naturalnej.

Możliwość wytłoczenia logo firmy. Firm realizuje również indywidualne zlecenia na pasy i torby narzędziowe stosownie do potrzeb zamawiającego.

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Bialskór

Polecamy Ci również

Zobacz także