Platforma e-learningowa FAKRO

0
Platforma e-learningowa FAKRO

Firma FAKRO rozszerzyła wachlarz działań szkoleniowych, wdrażając projekt platformy e-learningowej.

Akademia FAKRO, bo pod taką nazwą platforma funkcjonuje, to nowoczesne narzędzie wymiany informacji, poprzez którą firma chce dzielić się wiedzą z jej partnerami. Na platformie e-learningowej udostępnia zasoby przydatne dystrybutorom, oferującym w sprzedaży produkty FAKRO. W Akademii FAKRO są przedstawiane zalety produktów FAKRO oraz przekazywane informacje, które pomagają w obsłudze klienta. Unikatowa wiedza, odpowiednia postawa i profesjonalne zachowanie, zdecydowanie ułatwią pracę partnerom biznesowym podczas rozmowy z klientem.

–  W materiałach szkoleniowych znajdują się m.in. informacje jak efektywnie komunikować się z konsumentem, aby miał on poczucie najwyższego poziomu obsługi, bo zadowolenie buduje lojalność klientów – komentuje Sławomir Gawlik – dyrektor marketingu Grupy FAKRO.

Platforma e-learningowa to m.in.:

  • oszczędność czasu - możliwość szybkiego dotarcia do klientów (dystrybutorów, dekarzy, architektów) i pracowników z fachową wiedzą,
  • możliwość prowadzenia szkolenia dla bardzo dużej grupy osób,
  • indywidualny proces nauczania, dostosowany do tempa poszczególnych osób. Uczestnik może elastycznie rozłożyć naukę w czasie, aby nie kolidowała ona z innymi obowiązkami i zajęciami dnia codziennego,
  • łatwy i jednolity nadzór nad postępami nauczania i możliwość sprawdzanie zdobytej wiedzy.

– E-learning wykorzystuje wiele różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych form prezentacji (techniki multimedialne, awatary, sztuczna inteligencja), przez co prezentowane metody potrafią zaciekawić słuchacza – mówi Paweł Kołbon - kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

Akademia FAKRO to wykorzystywanie nowej formy działań szkoleniowych, jakimi są kursy na płaszczyźnie wirtualnej. Realizacja tego projektu jest kolejnym krokiem we wdrażaniu kompleksowego systemu szkoleń prowadzonego przez firmę z Nowego Sącza.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Źródło: FAKRO

Polecamy Ci również

Zobacz także