Polski Produkt Światowy - nagroda dla Fakro

Okna dachowe FAKRO zostały nagrodzone w konkursie „Polski Produkt Światowy - World Class Polish Product”. Nagroda została przyznana podczas imprezy finałowej, która odbyła się 19 lutego w Warszawie.

herb Polski Światowy ProduktIdeą konkursu zorganizowanego przez redakcję miesięcznika "Export&Import" jest nagradzanie i promowanie najlepszych polskich produktów, które znalazły uznanie na rynkach międzynarodowych. Konkurs ma na celu podnoszenie rangi i konkurencyjności polskiego produktu i upowszechnianie najlepszych przykładów polskiego sukcesu technologicznego. Nagrodzone produkty eksportowe oznaczone herbem „Polski Światowy Produkt” winny tworzyć w świecie wizerunek doskonałego produktu polskiego, budzić zaufanie do polskiej marki. To wielka odpowiedzialność jaka spoczywa na laureatach tego konkursu.

Redakcja wyłaniając laureatów zaprosiła do współpracy radców handlowych placówek dyplomatycznych w wielu krajach, a także przedstawicieli dyplomacji ekonomicznej placówek akredytowanych w Polsce. To oni dokonali wskazań i oceny produktów, które ich zadaniem, w pełni odpowiadały założeniom i celom konkursu.

Firma FAKRO otrzymała specjalny certyfikat z herbem nagrody, który będzie mogła wykorzystywać przez najbliższe półtora roku w swoich działaniach marketingowych.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także