Pomoc w remoncie

Przy okazji remontu często szukamy odpowiednio wykwalifikowanej firmy wykonawczej. Portal Oferia.pl pomaga znaleźć profesjonalną  ekipę remontową.

oferia logoWystarczy zamieścić zlecenie, a można szybko otrzymać propozycje jego wykonania. Można wybrać fachowców, którzy zostali sprawdzeni i ocenieni przez innych użytkowników portalu. Ich rekomendacje dają najlepszą gwarancję.

Oferia.pl to portal dla ludzi poszukujących fachowej i sprawdzonej pomocy w realizacji usług. We wrześniu 2009 stał się częścią Grupy Allegro. Od tej pory wszystkie zlecenia i usługi zamieszczane na Oferia.pl są również dostępne dla użytkowników innych serwisów grupy – ponad 10 milionowej liczby potencjalnych klientów i wykonawców. Po zalogowaniu się (przy użyciu nazwy użytkownika i hasła z Allegro), możemy zamieścić zlecenie wykonania usługi w jednej z kilkunastu branż.

Do najpopularniejszych i największych kategorii Oferii należy „Budowa i Remont”. Dzięki podziałowi na subkategorie: ‘Budowa’, ‘Instalacje i Naprawy’, ‘Obsługa’, ‘Remonty i Wykończenia’ oraz ‘Wyposażanie Wnętrz’ możemy dotrzeć bezpośrednio do fachowców specjalizujących się w konkretnej dziedzinie – od prostych renowacji po kompleksową budowę domów.

Dzięki odpowiednim narzędziom dostępnym na Oferia.pl można zweryfikować otrzymane propozycje, aby wybrać sprawdzonego wykonawcę najlepiej dopasowanego do naszych potrzeb i możliwości. Profesjonalna Wizytówka każdego z zarejestrowanych wykonawców dostarcza informacji na temat doświadczenia i zawiera m.in. portfolio z przykładami wcześniejszych realizacji. Rankingi Wykonawców są układane poprzez oceny pozostałych użytkowników serwisu –  oceniana jest jakość pracy, terminowość wykonanych robót, komunikacja z wykonawcą i dotrzymywanie uzgodnionych warunków. Takie rozwiązania umożliwiają szybki i sprawny wybór wykonawców gwarantujących satysfakcję z wykonanych prac. Dzięki lokalizatorowi można znaleźć Wykonawców w najbliższym sąsiedztwie. O niezwykłej przydatności Portalu najlepiej świadczą rekomendacje zadowolonych użytkowników, którzy polecają serwis znajomym.

Portal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – codziennie odwiedza go około 30 000 osób. Oferia, z której korzystanie jest darmowe, posiada jednocześnie jedną z największych w Polsce baz aktualnych zleceń - obecnie jest ich ponad 1800, a codziennie są dodawane kolejne. Przedsiębiorcy oferujący swoje usługi i poszukujący klientów równie licznie rejestrują się na stronie. Już dziś, w swojej bazie Oferia posiada ponad 17 000 fachowców z całej Polski, gotowych wykonać każde zlecenie.


Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: www.oferia.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także