Pożyczka przez telefon

Pożyczka przez telefon

Nie lubimy być zaskakiwani, ale niestety i takie sytuacje w życiu się zdarzają. I można żyć oszczędnie, planować wydatki, odkładać co miesiąc drobne kwoty, a i tak może wydarzyć się coś, co wywróci do góry nogami nasz plan i nasze oszczędności.

pieniądzeZepsuty samochód, sprzęt domowy, konieczność remontu. A czasem wypadki losowe, choroba, śmierć – ot, życie. Wszystko się może zdarzyć. Jak sobie radzić w takiej sytuacji? Jak sobie pomóc? Wystarczy już, że sama sytuacja jest trudna i powoduje sporo stresów. Myśl, że jeszcze musimy chodzić do banku, szukać możliwości… Nie, stop! Nie musimy – bank przygotował specjalną ofertę, umożliwiając pożyczkę przez telefon. Wiadomo, że w trudnej chwili nie mamy ani czasu ani głowy do formalności, kolejek, załatwiania – liczy się czas, liczy się elastyczność i szybka pomoc. Taka ofertę przygotował Citibank. Od lat lider w sektorze bankowości indywidualnej, który doskonale rozumie potrzeby klientów i zawsze skutecznie wychodzi im naprzeciw. Citibank nie piętrzy trudności, stworzył system, w którym bez trudu się odnajdziemy i będziemy mogli swobodnie poruszać. Nawet w trudnych nerwowych sytuacjach. Citibank to bank przyjazny zwykłym ludziom, więc warto wybrać go na partnera w rozwiązywaniu kłopotów.

Szybka decyzja

Wiadomo – sytuacja jest trudna – potrzebujesz szybkiej decyzji. Wóz albo przewóz. Z rodziną dogadać się nie sposób. Na szczęście Citibank nie zwleka – masz odpowiedź już w ciągu godziny. Do tego wypłatę nawet w dniu podpisania umowy. Także bez stresu, tu nie ma sensu się denerwować. Bank tak jak ty nastawiony jest na rozwiązanie problemu. Pożyczka przez telefon to kwota nawet do 120 tysięcy złotych, które możesz pożyczyć nawet na 7 lat. To doskonała opcja, zwłaszcza gdy rzeczywiście potrzebujesz nagłego dużego zastrzyku pieniędzy. Bank daje ci też możliwość ubezpieczenia raty pożyczki – to zawsze warto rozważyć. Żyjemy ciągle w niepewnych czasach, kiedy zatrudnienie nie jest funkcją stałą, raz na całe życie. Dlatego lepiej o tym pomyśleć i spać spokojnie. Bank ponadto oferuje bezpłatny dostęp do programu korzyści. Jest to przede wszystkim – dostęp do informacji (np. prawo pracy) i pomoc w trudnych sytuacjach (np. przy awariach sprzętu domowego, pomoc medyczna). A więc to, czego rzeczywiście w trudnej sytuacji oczekujemy – merytorycznego wsparcia, porady, a nie załamywania rąk.

Jak to działa?

Załóżmy, że już się mleko rozlało, jesteś w sytuacji, w której zależy ci na szybkiej decyzji i szybkim zastrzyku gotówki. Wejdź na stronę Citibanku. Wygodna i przejrzysta nawigacja doprowadza cię do celu, wszelkich informacji udzieli również konsultant Citiphone. Aplikujesz online, jednak umowę oczywiście trzeba podpisać w banku – przy minimum formalności i błyskawicznym tempie załatwienia sprawy, ten element jest konieczny. Pożyczka gotówkowa to pieniądze, które możesz otrzymać bez podawania celu, na który chcesz je przeznaczyć. Pamiętaj – to nie zawsze musi być ratowanie czarnej dziury, to też możliwość spełnienia marzeń, wykorzystania nadarzających się okazji. Pożyczka przez telefon jest doskonałym narzędziem, tylko od ciebie zależy na co wydać dodatkowe środki. Skalkuluj swoje raty, skonsultuj się z doradcą banku – jeśli masz wątpliwości, to najbezpieczniejsza forma komunikacji – zadawaj pytania, uzyskasz odpowiedź. Decyzje finansowe wymagają wiedzy, warto ją po prostu mieć.

Jeszcze jedna opcja

Pamiętaj też, że jeśli jesteś posiadaczem karty kredytowej banku, pożyczka przez telefon nabiera dla ciebie zupełnie innego wymiaru – to rzeczywiście jeden prosty krok, by zasilić konto w razie potrzeby. Wystarczy telefon do konsultanta i limit karty kredytowej stanie się gotówkowym przelewem na wskazany przez ciebie rachunek. W zasadzie dzieje się to w trakcie trwania rozmowy. Z konsultantem ustalisz też wysokość rat i okres ich spłaty. Twoje możliwości i potrzeby są tu najważniejsze – bank jest dla ludzi przecież, a nie ludzie dla banku. Citibank zaś jest instytucją wyczuloną na potrzeby i możliwości zupełnie zwykłych ludzi. Warto wiedzieć, że taki bank może nam pomóc.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Citibank

Polecamy Ci również

Zobacz także