Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a

Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a

Firma Stanley rozszerza swoją ofertę młotków o model  FatMax AntiVibe Ball Pain przeznaczony do profesjonalnej obróbki blachy.

W szerokiej gamie młotków dostępnych w polskich sklepach wyróżnić można młotki blacharskie, które są podstawą narzędziowego niezbędnika każdego blacharza. Służą one przede wszystkim do prostowania, gięcia i kształtowania blachy, ale sprawdzą się również przy pobijaniu czy wbijaniu gwoździ. Na rynku debiutuje właśnie młotek blacharski Stanley FatMax AntiVibe Ball Pain, który pozytywnie zaskoczy nawet doświadczonych fachowców.

Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a - zdjęcie 1

Młotek FatMax AntiVibe Ball Pain służy do profesjonalnego kształtowania blachy. Przy jego wykorzystaniu można usunąć wgniecenia karoserii, jak i naprawić większe powierzchnie z blachy (np. dachy, drzwi czy rynny). Jednolita konstrukcja młotka, w której głowa i trzon wykonane są z jednego kawałka metalu, eliminuje niebezpieczeństwo jego uszkodzenia.

W młotku FatMax AntiVibe Ball Pain zastosowano opatentowany przez firmę Stanley system tłumienia drgań, który skutecznie redukuje wibracje powstałe w wyniku uderzania młotkiem o blachę. Dzięki temu nawet długa praca z wykorzystaniem narzędzia nie jest uciążliwa. Jednocześnie zminimalizowane jest ryzyko odniesienia kontuzji nadgarstka. Bimateriałowa rękojeść młotka została idealnie dopasowana do kształtu dłoni użytkownika, a antypoślizgowa struktura jej powierzchni gwarantuje komfort i bezpieczeństwo pracy. Młotek FatMax AntiVibe Ball Pain oferowany jest w 5 wariantach wagowych. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybrać młotek o wadze od 250 g do 1 kg.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju. Sugerowana cena: Młotek FatMax AntiVibe Ball Pain 375 g – 77,00 zł.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także