Promocja markiz Velux

Promocja markiz Velux

markizy elektryczneNa upalne lato firma Velux Polska przygotowała nową wakacyjną promocję dla klientów, którzy chcą ochronić swoje poddasze przed nadmiarem słońca. Każdy, kto do końca sierpnia zakupi markizę oraz wypełni kupon promocyjny, otrzyma przelewem na konto osobiste premię w wysokości 50 zł - co stanowi ponad 25% regularnej ceny produktu (179 zł).

Markizy są najskuteczniejsze wśród akcesoriów, które latem zabezpieczają sypialnie na poddaszu przed przegrzewaniem. Specjalny materiał, z którego są wykonane, absorbuje promienie słoneczne zanim zdołają dotrzeć do szyby, nawet o 98% redukując ilość ciepła przedostającego się do pomieszczenia. Markizy oferowane przez Velux montuje się na zewnątrz okna, rozwija ręcznie od wewnątrz lub steruje zdalnie za pomocą pilota. Dodatkową zaletą markiz jest swobodna możliwość otwierania okna, gdyż dostosowuje się ona samoczynnie do stopnia jego uchylenia.

Nowością na rynku są elektryczne markizy zasilane baterią słoneczną. Energia gromadzona jest w specjalnym panelu solarnym umieszczonym w górnej listwie markizy. Przy całkowicie naładowanej baterii markiza może być, za pomocą pilota, zwijana i rozwijana ponad 100 razy, a dzięki specjalnemu zabezpieczeniu niemożliwe jest całkowite rozładowanie baterii. Zawsze pozostaje w niej ilość energii pozwalająca na jej zwinięcie. Zainstalować ją można na dowolnym etapie wykończenia poddasza, ponieważ nie wymaga doprowadzenia do okna jakiegokolwiek okablowania.

Najprostszym rozwiązaniem, aby zachować idealny klimat na poddaszu jest właściwie wyposażone okno do poddaszy. Przed zakupem akcesoriów w pierwszej kolejności należy sprawdzić rozmiar okna.markizy do okien dachowychZnajduje się on na tabliczce znamionowej umieszczonej w wewnętrznym prawym górnym rogu skrzydła. Nie trzeba nic mierzyć, wystarczy przy zamówieniu podać spisany z tabliczki symbol, a markizy i rolety będą idealnie pasowały. Wszystkie rolety są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów. W sklepach z akcesoriami dostępne są wzorniki próbek tkanin.

Najpopularniejsze wzory dostępne są w ciągu dwóch dni, a inne, mniej typowe, w terminie nie dłuższym niż dwa tygodnie. Montaż wszystkich akcesoriów jest niezwykle prosty i można go wykonać samodzielnie. Zastosowanie markizy i rolety jest jedyną gwarancją wygranej w zabawie w chowanego ze słońcem. Najlepszą nagrodą będzie chłód i przyjemna atmosfera na poddaszu.

Oceń artykuł
4,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także