Przegląd Dachowy - bezpłatny dwumiesięcznik o dachach

W najlepszych składach dachowych na terenie całego kraju dla inwestorów i wykonawców dostępny jest dwumiesięcznik budowlany „Przegląd Dachowy”. Jest to bezpłatny magazyn poświęcony tematyce budowy i remontu dachu. Nakład kontrolowany - 12 000 egzemplarzy.

Przeglad Dachowybezpłatny dwumiesięcznik o dachachDwumiesięcznik ma pomóc inwestorowi w wyborze materiałów na dach, ze szczególnym naciskiem na jego prawidłowe wykonanie i długotrwałe funkcjonowanie.

W każdym wydaniu można znaleźć obiektywne artykuły redakcyjne o wysokim poziomie merytorycznym, informacje o bieżących wydarzeniach, nowościach rynkowych oraz o kierunkach rozwoju branży dachowej. Czytelnicy odnajdą tu szczegółowe i rzetelne wyjaśnienie konkretnych zagadnień. Prezentowane są produkty i technologie - zarówno te najczęściej stosowane, jak i nowatorskie. Oddzielny dział poświęcony jest poradom i przestrogom, które pomogą ustrzec przed błędami wykonawczymi.

Stałym elementem dwumiesięcznika jest konfrontacja materiałów na dach. Porównujemy pokrycia dachowe, systemy rynnowe, okna połaciowe, folie dachowe i wiele innych. W każdym numerze ekspert radzi jak prawidłowo wybierać, montować, remontować itd. Uczymy jak dobrze budować. Serdecznie zapraszamy!

Indywidualna prenumerata roczna 2009

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Polecamy Ci również

Zobacz także