Przegląd Dachowy - nowe na nowy rok

Przegląd Dachowy - nowe na nowy rok

Dwumiesięcznik "Przegląd Dachowy e-dach.pl" ukazał się w odmienionej formie. Nowa, zmieniona okładka to kolejny krok w kierunku rozwoju pisma. Jest ona wynikiem prac nad tożsamością tytułu oraz stanowi istotny element w strategii jego rozwoju.

Przegląd Dachowy 13Indywidualna prenumerata roczna 2010

Zmiany wizerunkowe mają ugruntować pozycję "Przeglądu..." jako pisma nowoczesnego i konkurencyjnego. Dwumiesięcznik od teraz ukazywał się będzie w jeszcze wyższym nakładzie (15 tysięcy egzemplarzy - nakład kontrolowany). Celem wprowadzonych zmian jest także umocnienie rozpoznawalności marki oraz podkreślenie tożsamości tytułu z uznanym w branży portalem e-dach.pl

Przegląd Dachowy e-dach.pl zajmuje 1 miejsce wśród wydawnictw o tematyce dachowej pod względem nakładu - jest to jedyny tytuł w branży, który poddaje się badaniom wiarygodności nakładu i dystrybucji prowadzonym przez ZKDP.

"Nakład zwiększyliśmy ze względu na stale rosnące czytelnictwo, liczbę składów zainteresowanych dystrybucją oraz rosnącą prenumeratę indywidualną. Inne planowane przez nas zmiany to m.in. rozszerzenie tematyki poruszanej na łamach dwumiesięcznika czy wprowadzenie nowych autorów specjalizujących się w wybranych zagadnieniach." - powiedział Dawid Martynowski, dyrektor ds. rozwoju i promocji.

"Przegląd Dachowy e-dach.pl" to bezpłatny magazyn poświęcony tematyce budowy i remontu dachu oraz urządzaniu poddasza. Magazyn ma pomóc inwestorowi w wyborze materiałów na dach, ze szczególnym naciskiem na jego prawidłowe wykonanie i długotrwałe funkcjonowanie.

W każdym wydaniu można znaleźć obiektywne artykuły redakcyjne o wysokim poziomie merytorycznym, informacje o bieżących wydarzeniach, nowościach rynkowych oraz o kierunkach rozwoju branży dachowej. Prezentowane są produkty i technologie - zarówno te najczęściej stosowane, jak i nowatorskie. Oddzielny dział poświęcony jest poradom i przestrogom, które pomogą ustrzec przed błędami wykonawczymi.

Stałym elementem magazynu jest konfrontacja materiałów dachowych, gdzie redakcja porównuje pokrycia dachowe, systemy rynnowe, okna połaciowe, folie dachowe i wiele innych. W każdym numerze ekspert radzi jak prawidłowo wybierać, montować, remontować itd.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Zdjęcia: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także