„Przegląd dachowy” – więcej stron

Kwartalnik „Przegląd dachowy” w bardzo krótkim czasie zdobył i ugruntował swoją pozycję  na rynku prasy branżowej. W nowy sezon budowlany wchodzi bogatsze o roczne doświadczenie i większą liczbę stron.

Przegląd DachowyChociaż magazyn jest zaledwie „roczniakiem”, na rynku wydawniczym radzi sobie doskonale - potwierdza to ogromne zainteresowanie czytelników i reklamodawców.
Liczbę stron zwiększyliśmy na prośbę czytelników, którzy chcą jednorazowo otrzymywać większą porcję informacji podanych w przystępnej formie.

„Przegląd Dachowy” to bezpłatny magazyn poświęcony tematyce budowy i remontu dachu. Pismo drukowane jest w nakładzie kontrolowanym w liczbie 10 000 egzemplarzy, podstawową formą dystrybucji są składy dachowe na terenie całego kraju.

Kwartalnik ma pomóc inwestorowi w wyborze materiałów na dach, ze szczególnym naciskiem na jego prawidłowe wykonanie i długotrwałe funkcjonowanie.
W każdym wydaniu można znaleźć obiektywne artykuły redakcyjne o wysokim poziomie merytorycznym, informacje o bieżących wydarzeniach, nowościach rynkowych oraz o kierunkach rozwoju branży dachowej. Czytelnicy odnajdą tu szczegółowe i rzetelne wyjaśnienie konkretnych zagadnień. Prezentowane są produkty i technologie - zarówno te najczęściej stosowane, jak i nowatorskie. Oddzielny dział poświęcony jest poradom i przestrogom, które pomogą ustrzec przed błędami wykonawczymi.

Stałym elementem kwartalnika jest konfrontacja materiałów dachowych, gdzie redakcja porównuje pokrycia dachowe, systemy rynnowe, okna połaciowe, folie dachowe i wiele innych. W każdym numerze ekspert radzi jak prawidłowo wybierać, montować, remontować itd.

W tym wydaniu m.in.:

  • Konfrontacja – pokrycia blaszane i gonty bitumiczne
  • Rodzaje więźb dachowych
  • Jak znaleźć dobrego dekarza - ekspert radzi
  • Dziki lokator pod naszym dachem (gryzonie, owady, ptaki, grzyby)
  • Ujarzmić błyskawicę czyli instalacja odgromowa
  • Papa kontra folie
  • Ciepło za darmo - kolektory słoneczne
  • Okna do zadań specjalnych

Pytaj w najlepszych składach dachowych!

 

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Polecamy Ci również

Zobacz także