Rheinzink wspiera IFD

Z dniem 22 września 2006 r. Rheinzink GmbH & Co. KG dołączył do IFD - Międzynarodowej Federacji Producentów Pokryć Dachowych. Celem tej organizacji jest wspólny rozwój branży dachowej i zdobywanie wiedzy poparte międzynarodowym doświadczeniem.

certyfikat członkostwa IFDIFD przedstawia wspólny ekonomiczny, techniczny, socjalny i kulturalny interes całego grona fachowców reprezentując je w poszczególnych krajach i na arenie międzynarodowej. W ten sposób IFD wpływa na międzynarodowe przepisy oraz bierze odpowiedzialność za wymianę informacji w zakresie pokryć dachowych, a w szczególności: sprzedaży, przepisów i komentarzy do stosowanych zagadnień. Całe te czynności służą udoskonaleniu międzynarodowych standardów technicznych i przepływu informacji z zakresu produkcji, dystrybucji i wykonawstwa pokryć dachowych.

Od lat Rheinzink jest aktywnym uczestnikiem w wielu innych inicjatywach:

  • "Inicjatywa 'Pro Metalldach”  - Inicjatywa pod patronatem Wirtschaftsvereinigung Metalle wspierająca kulturę budowlaną opartą na miedzi i cynku.
  • ZVDH - Centralny Związek Dekarstwa Niemieckiego - naczelne zawodowe przedstawicielstwo interesów dekarstwa niemieckiego. Już od roku 1987 między firmą RheinzinkGmbH & Co. KG a związkiem ZVDH istnieje umowa o rękojmi, która w listopadzie 2001 została odnowiona z jednoczesnym podwyższeniem zakresu odpowiedzialności.
  • ZVSHK  - Centralny Związek Instalacji Sanitarnych, Ogrzewania i Klimatyzacji. Firma Rheinzink GmbH & Co. KG jest już od roku 1987 partnerem gwarancyjnym ZVSHK w zakresie blacharstwa budowlanego.
Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Rheinzink Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także