Roleta z funkcją żaluzji - ARZ Werso

Firma FAKRO jako pierwszy producent okien dachowych na świecie wprowadza do swojej oferty handlowej światową nowość - roletę zewnętrzną ARZ Werso. To pierwsza roleta z funkcją żaluzji, która ma możliwość ustawienia lamelek w dwóch pozycjach.

Gdy na poddaszu potrzebujemy ochrony przed upałem lub światłem zaciągamy lamelki ułożone poziomo. Pancerz rolety chroni przed ciepłem i zasłania dopływ światła. Gdy do wnętrza chcemy wpuścić światło nie musimy zwijać rolety. Wystarczy przekręcić lamelki o 40°, tak jak w żaluzji.

roleta z funkcją żaluzji ARZ WersoRoleta WERSO ma czujnik niskich temperatur, który automatycznie wyłącza funkcje żaluzji przy krytycznych temperaturach zewnętrznych zapobiegając uszkodzeniu rolety w czasie gdy jest  ona pokryta śniegiem lub lodem.

Roleta sterowana jest włącznie za pomocą ergonomicznego pilota radiowego. Można ją obsługiwać w każdej pozycji; gdy okno jest zamknięte, otwarte w pozycji obrotowej lub uchylnej albo w pozycji do mycia.

Zaciągniętego pancerza rolety nie można przesunąć do góry od zewnątrz. Daje to dodatkową ochronę przed włamaniem i poczucie bezpieczeństwa.

Roleta zewnętrzna ARZ Werso zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza, ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia całkowite zaciemnienie wnętrza lub napływ naturalnego światła, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także