Rynny prostokątne – system Rainline Square

Rynny prostokątne – system Rainline Square

Rainline Square to nowość w grupie stalowych systemów rynnowych Lindab Rainline.

Na kompletny system składają się prostokątne rynny i okrągłe rury spustowe oraz prostokątne akcesoria: haki, denka, narożniki i klamry i specjalnie wyprofilowane, doskonale dopasowane elementy łączące prostokątną rynnę z okrągłą rurą spustową (wpusty rynnowe).
Wysoka jakość Rainline Square to przede wszystkim ocynkowana, powlekana dwustronnie stal, utwardzona specjalną powłoką Elite, która dzięki zawartości polimerów ma właściwości samonaprawiące mikrouszkodzenia. Utwardzona powłoka sprawia, że system jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.
Rainline Square został wyposażony w liczne akcesoria, wśród których innowacją  jest składana klamra rynnowa.

system rynnowy Rainline Squarerynny prostokątne i okrągłe rury spustowe

System jest dostępny w dwóch  średnicach 136/87 i 136/100. Głęboki profil rynny (136 mm) pozwala na zastosowanie systemu nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale również w budynkach i halach wielkokubaturowych. Prostokątny kształt rynien idealnie pasuje do nowoczesnych, modernistycznych dachów płaskich, zaś zastosowanie w systemie okrągłe rury spustowe dodają mu lekkości i subtelności.

Rainline Square to aż 10 kolorów. Klasyczne: biały, czarny, czerwony, ceglasty, grafitowy, czerwony, zielony oraz 3 kolory metalizowane: srebrny, miedziany, antracyt. Wszystkie kolory systemu są kompatybilne z kolorami oferowanych przez Lindab blach dachowych i doskonale prezentują się również z innymi popularnymi pokryciami dachowymi z materiałów naturalnych (płaskie dachówki ceramiczne, łupek).

Potwierdzeniem jakości jest 30 letnia gwarancja udzielana na kompletny system.

Oceń artykuł
3,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Lindab

Polecamy Ci również

Zobacz także