Rynny - STAL w cenie PVC

Rynny - STAL w cenie PVC

Dom niejednokrotnie jest inwestycją na całe życie. Decydując się na jego budowę  myślimy o bezpiecznej przyszłości naszych najbliższych.

system rynnowy Galeco LUXOCYNK

W powstanie domu wkładamy ogromne środki materialne oraz nieograniczone pokłady pracy i zaangażowania. Spędzamy godziny na wyborze odpowiednich materiałów od momentu powstawania fundamentów, aż do wykończenia budynku. Nic więc dziwnego, że zależy nam by jego wykonanie było solidne i trwałe na lata. Szukamy rozwiązań, które nie tylko spełnią nasze wymagania co do jakości i estetyki wykonania, ale także będą dostosowane do możliwości finansowych.
I właśnie takie  oczekiwania spełnia, wprowadzony w połowie 2011 roku przez producenta Galeco,  system rynnowy Galeco LUXOCYNK. Należy pamiętać, iż systemy odprowadzania wody deszczowej odgrywają niebagatelną rolę przy ochronie domu. Jego funkcją jest utrzymywanie spływającej wody deszczowej jak najdalej ściany, gdyż jej zawilgocenie może powodować odpadanie tynku. Słabej jakości system rynnowy może doprowadzić do sporych szkód, dlatego przed jego wyborem warto dobrze zapoznać się z propozycjami wszystkich producentów znajdujących się na rynku. System Galeco LUXOCYNK został oparty na rozwiązaniach, również znajdującego się w ofercie, systemu Galeco STAL. Jest on produkowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej, powleczonej organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem, tworzącymi stałą, solidną i zwartą powłokę, chroniącą stal przed korozją, a sam cynk przed patynowaniem. Dodatkowo srebrny kolor systemu, bez tzw. "kwiatów" charakterystycznych dla blach ocynkowanych, stanowi eleganckie wykończenie budynku. System produkowany jest w rozmiarach 135/100,150/100 oraz 150/120, a jego kształtki i elementy długie są analogiczne do sprawdzonego Systemu Galeco STAL, oznacza to, że montować go można zarówno w małych domach jednorodzinnych jak i w dużych budynkach mieszkalnych. Dodatkowym gwarantem jest 10-letnia gwarancja producencka.
Galeco nieustannie obserwuje rynek, dlatego zdaje sobie sprawę ze zróżnicowania możliwości finansowych nabywców. Stąd system Galeco LUXOCYNK jest produktem, który jakościowo dorównuje drogim systemom, ale nie wymaga aż takich nakładów pieniężnych. Można powiedzieć, że jest najbardziej optymalnym połączeniem stosunkowo niskiej ceny z wysoką jakością, dzięki której sprawi, że dom stanie się ostoją naszą i naszych bliskich na długie lata.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galeco

Polecamy Ci również

Zobacz także