Rynny stalowe w ofercie firmy Gamrat

Rynny stalowe w ofercie firmy Gamrat

Zgodnie ze strategią rozwoju i umacniania pozycji na rynkach globalnych firmy GAMRAT SA w dniu 3 lipca 2014r. w Myślenicach w siedzibie firmy PLAST-DACH  Sp. z o.o. doszło do podpisania dwóch umów przedwstępnych na zakup 95 % udziałów w Spółce PLAST – DACH Sp. z o.o.

siedziba firmy

PLAST-DACH  to rodzinna firma z polskim kapitałem, która powstała w 1991 roku i zlokalizowana jest w Myślenickiej Strefie Ekonomicznej. Profil działalności firmy to produkcja systemów rynnowych z tworzyw sztucznych oraz ze stali. Aktualnie w swojej ofercie produkcyjnej firma posiada system rynnowy PVC  IZABELLA oraz system rynnowy z wysokiej jakości szwedzkiej stali, dostarczanej przez szwedzki koncern hutniczy SSAB o nazwie handlowej ASSA. Rynny stalowe produkowane są z najwyższej jakości surowca, który gwarantuje trwałość systemu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i korozje. Osiem warstw ochronnych pokrywających blachę gwarantuje doskonałe zabezpieczenie i wielokrotnie wydłuża czas eksploatacji systemu. Zaawansowana technologicznie struktura powłoki zapewnia trwałość kolorów przez długie lata.

Stalowy system rynnowy ASSA jest bardzo wysoko oceniany przez wykonawców, sprzedawców i użytkowników. Rynna o bardzo głębokim profilu gwarantuje niezawodne odprowadzanie wody nawet przy bardzo intensywnych opadach.

 rynny stalowe

Wprowadzając do oferty handlowej wyroby firmy  PLAST-DACH o zbliżonym profilu produkcyjnym  zwiększamy potencjał naszej firmy w zakresie sprzedaży i szerokości oferowanych produktów, która stanie się bardziej kompleksowa dla potencjalnego klienta,  co powinno przełożyć się także na zwiększenie produkcji, wzrost zatrudnienia, nowe inwestycje i rozwój spółek.

Dzięki  zakupowi   firmy PLAST-DACH,  GAMRAT SA staje się jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem biznesowym i pracodawcą, który stawia na rozwój,  wychodząc na przekór panującemu przekonaniu o kryzysie gospodarczym.

Zakup firmy PLAST-DACH  to kolejny etap realizacji strategii rozwoju firmy Gamrat SA, której efektem ma być stworzenie silnej grupy kapitałowej skupionej wokół spółki.

Celem strategicznym firmy GAMRAT SA jest osiągniecie pozycji lidera w branży profilowej na rynku globalnym. Dla przypomnienia w lutym 2013r. Gamrat SA kupiła  bułgarską firmę Devorex Ltd z siedzibą w Plovdiv, produkującą m.in. systemy rynnowe, systemy odwodnień liniowych oraz rury polipropylenowe do wewnętrznych instalacji grzewczych oraz przesyłu wody.


Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także