Sklep internetowy firmy Velux

Na stronach firmy Velux powstał sklep internetowy, gdzie można złożyć zamówienie na akcesoria do wszystkich okien połaciowych tej firmy. Jest tutaj pełna oferta rolet zewnętrznych i wewnętrznych, żaluzji i markiz, moskitier oraz akcesoriów umożliwiających operowanie zarówno roletami jak i oknami znajdującymi się poza zasięgiem ręki.

Sklep internetowy firmy Velux - zdjęcie 1Ofertę internetową można przeglądać na różne sposoby. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani na konkretny produkt wówczas należy wybrać dział „produkty”. Jeśli już wiemy, w jakim kolorze chcemy mieć akcesoria, ale nie jesteśmy zdecydowani co do ich rodzaju, należy wybrać „kolory”. W dziale „rodzaje pomieszczeń” można wybrać typ pomieszczenia, aby zobaczyć, które rolety najbardziej tam pasują.
Dla wszystkich, którzy mają sprecyzowane wymagania funkcjonalne (na przykład całkowite zaciemnienie, ograniczenie dopływu ciepła itp.), należy wybrać „korzyści”. Można również użyć funkcji „szybkie zamawianie”, aby zamówić rolety i żaluzje w kilku prostych krokach. Zamówione akcesoria są dostarczane pod wskazany adres kurierem.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także