Spotkania z architekturą

18 maja w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie odbyło się szkolenie z cyklu "Spotkania z architekturą". Omówione zostały na nim najistotniejsze tematy i zagadnienia dotyczące produktów, systemów i rozwiązań technologicznych oraz ich zastosowanie w projektowaniu i wykonawstwie budowlanym, instalacyjnym oraz wykończeniowym

Spotkania z architekturą - zdjęcie 1Uczestnicy konferencji mieli możliwość spotkania się ze środowiskiem architektów, projektantów, wykonawców, deweloperów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami producentów i importerów materiałów  technologii budowlano - wykończeniowych. Serwisy e-instalacje.pl, e-dach.pl oraz e-izolacje.pl są patronem medialnym cyklicznych konferencji "Spotkania z architekturą" organizowanych przez agencję Proximus Spotkania Biznesowe.

Program spotkania

od 11.00 - Rejestracja uczestników.
12.00 - Graphistoft Center - "Archicad 9 PL - projektowanie przy użyciu gotowych bibliotek producentów budowlanych".
12.30 - Korporacja Prawników i Brokerów Finansowych reprezentowana przez Lecha Gardockiego - "Weryfikacja umów zawieranych w budownictwie - analiza prawna,prawa i obowiązki wynikające z zawarcia umowy oraz omówienie najczęściej popełnianych błędów"."Formalna i proceduralna pomoc w uzyskaniu środków finansowych pochodzących z komercyjnych oraz wewnętrznych portfeli inwestycyjnych, Funduszy Samorządowych. Programów Rządowych, Funduszy Unijnych". Punkt doradczy w czasie konferencji.
13.15 - Przerwa na kawę oraz czas na zwiedzanie wystaw.
13.30 - Semmelrock Stein+Design - "Kostka brukowa i elementy małej architektury".
14.15 - Berndorf Baderbau - "Niecki basenowe ze stali nierdzewnej".
14.45 - Przerwa na kawę oraz czas na zwiedzanie wystaw.
15.00 - MC - Bauchemie - "Botament Systembaustoffe - systemowe izolacje przeciwwodne budowli - izolacja tarasów".
15.30 - Aksil - "Farby do betonu i fasad".
17.00 - Zakończenie konferencji - losowanie nagród.

Dodatkowe wystawy

Świat szkła - produkty i usługi związanych z wyposażeniem wnętrz w lustra, szklane meble, systemy szklanych zabudów: drzwi całoszklane i ścianki działowe marki DubielVitrum.
MTM DIGITAL - oprogramowanie użytkowe do formy i dla budownictwa.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: PROXIMUS Spotkania Biznesowe

Zdjęcia: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także