Spotkanie Klubu Dekarza Gamrat

W weekend 10-11 listopada 2007 roku, firma Gamrat przeprowadziła kolejne z serii spotkań szkoleniowo-promocyjnych dla członków „Klubu Dekarza”, tym razem z regionu południowo-wschodniego, obejmującego województwo podkarpackie oraz część małopolskiego i świętokrzyskiego.

Na miejsce spotkania wybrano Ośrodek Rekreacyjno–Wypoczynkowy „Gładyszów” w Regietowie - w sercu Beskidu Niskiego. Miejsce to znane jest z największej w Europie Stadniny Koni Huculskich oraz z dzikiej przyrody, na styku kultury łemkowskiej i polskiej.
Dekarze z Klubu, mogli się zmierzyć w nietypowym meczu Gigantycznych Piłkarzyków, spróbować swych sił w łucznictwie, strzelectwie i jeździe wierzchem. Prawdziwego ducha rywalizacji rozbudziło w nich uczestnictwo w grze paramilitarnej paintball, rozegranej pośród okolicznych lasów. Zwycięskie zespoły firma Gamrat nagrodziła upominkami.

spotkanie Klubu Dekarza Gamratrozgrywki paintballowePo fizycznych zmaganiach, przyszła pora na część edukacyjną. W czasie prezentacji i szkolenia, dekarze zapoznali się z systemami rynnowymi i podsufitką Gamrat, a także z dokładnym procesem ich montażu. Szczególne wrażenie wywarła informacja na temat wytrzymałości obciążeniowych rynien Gamrat, z tego względu, że niewielu dekarzy zdawało sobie sprawę z tego, że rynny Gamrat mogą wytrzymać obciążenie nawet do 1140 kg.
Wieczorem wszyscy uczestnicy rozpoczęli biesiadę z konkursem „karaoke” i tańcami w tle. Pierwsi śmiałkowie amatorskiego śpiewu zostali nagrodzeni upominkami od firmy. Później zachęta nie była już potrzebna, ponieważ uczestnicy ustawiali się w kolejce do mikrofonu.
Pełni wrażeń uczestnicy i organizatorzy, po niedzielnym śniadaniu z żalem żegnali się ze sobą i z malowniczymi terenami Regietowa, obiecując sobie szybkie spotkanie na następnym szkoleniu.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także