Stalowy system rynnowy StalGam - trwałe i estetyczne rynny

Stalowy system rynnowy StalGam - trwałe i estetyczne rynny

Systemy rynnowe są nieodłączną częścią każdego budynku i zarazem jednym z najbardziej eksploatowanych elementów. Ich zadaniem jest nie tylko efektywne odprowadzenie wody deszczowej z połaci dachu, ale także ochrona elewacji przed zalaniem i zawilgoceniem.

stalowy system rynnowy StalGam - Produkt Roku 2014Wybór systemu rynnowego

Deszcz długotrwale ściekający z dachu może zniszczyć nawet najtrwalszą elewację domu. By temu zapobiec należy odpowiednio dobrać orynnowanie. Zastosowany system rynnowy powinien być trwały, bezpieczny i wydajny, ale także powinien współgrać z estetyką dachu i architekturą budynku.
W asortymencie firmy GAMRAT SA – jednego z największych producentów systemów rynnowych, znajdziemy szeroką gamę orynnowania, które efektywnie odprowadzi wodę opadową z każdego dachu i idealnie sprawdzi się tak w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym,  jak i w obiektach przemysłowych.
W ofercie firmy prym wiodą tworzywowe systemy rynnowe Gamrat z PVC, Gamrat Magnat oraz wprowadzone do oferty handlowej w sierpniu 2014 r. stalowe systemy rynnowe StalGam, uhonorowane godłem Produkt Roku 2014. Systemy rynnowe GAMRAT spełniają wszystkie obowiązujące normy i standardy. Firma posiada certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004, co potwierdza, że GAMRAT SA za nadrzędny cel stawia sobie prowadzenie produkcji w sposób odpowiedzialny za zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

Stalowy system rynnowy StalGam – najgłębszy profil rynny na obecnym rynku

System rynnowy StalGam cieszy się ogromną popularnością ze względu na:

  • innowacyjny montaż,
  • wysoką wytrzymałość mechaniczną,
  • odporność na duże różnice temperatur
  • doskonałą jakość surowca i samego wykonania.

Cechy te wyróżniają produkt na tle licznej konkurencji.

StalGam wykonany jest z najwyższej jakości stali powlekanej. Grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany oraz pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną. Stalowy system rynnowy StalGam, to odpowiedź na potrzeby tych, którzy ponad wszystko cenią sobie niezawodność i wieloletnią trwałość produktów. Wysoką wydajność systemu gwarantuje najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na obecnym rynku. System dostępny jest w pięciu najpopularniejszych kolorach: ciemnobrązowym, brązowym, czarnym, grafitowym oraz ceglastym w rozmiarach 130/90, 130/100, 150/100.

kolory systemu rynnowego StalGam

Kluczowym atutem i niewątpliwym walorem użytkowym przemawiającym za zakupem systemu rynnowego StalGam oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest 30-letnia gwarancja udzielana przez producenta na korozję perforacyjną.

System rynnowy StalGam to trwałe i solidne rozwiązanie na długie lata, które zapewni każdemu użytkownikowi tego systemu komfort oraz zadowolenie z zakupu.
Więcej informacji o produktach GAMRAT znajdą Państwo na stronie www.gamrat.pl

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także