Stolarka dla Powodzian

Stolarka dla Powodzian

Prezes Zarządu ZPDD Polskie Okna i Drzwi zaapelował do producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych o udzielenie wsparcia Powodzianom.

Kataklizm, jaki dotknął nasz kraj, spowodował, że dziesiątki tysięcy rodzin straciły w powodzi dorobek całego życia. Związek Polskie Okna i Drzwi zwrócił się o pomoc do producentów, dostawców i dystrybutorów branży stolarki budowlanej.
Solidaryzując się z rodzinami dotkniętymi klęską powodzi, we współpracy z redakcjami pism oraz branżowych portali internetowych, zainicjował zbiórkę deklaracji na dostawę wyrobów bądź datków pieniężnych na rzecz gmin i rodzin, które znalazły się w tej dramatycznej sytuacji, pod hasłem „Stolarka dla Powodzian”.

Zebrane deklaracje wsparcia w postaci produktów bądź środków pieniężnych, zostaną przekazane burmistrzom bądź osobom prywatnym poszkodowanych gmin. Oferty będą przedstawione poszkodowanym, ze wskazaniem ofiarodawców w celu ustalenia sposobu dostawy. Informacje o firmach, które aktywnie włączyły się w akcję pomocy powodzianom, podane zostaną do publicznej wiadomości przez współpracujące ze Związkiem media. Pierwsze dary serca będą przekazane uroczyście na posiedzeniu Walnego Zgromadzenia Członków Związku Polskie Okna i Drzwi w dniu 15 czerwca w ośrodku Centrum Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska w Dębe, a zakończenie akcji planowane jest na dzień 30 czerwca.

Zarząd Związku liczy na to, że branża stolarki aktywnie włączy się w akcję o tak szczytnym celu, co pozwoli pomóc poszkodowanym chociaż w zakresie wymiany okien i drzwi.

Kontakt z Biurem Związku
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
tel./fax 22 811 20 64
biuro@okna.org.pl

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: ZPDD Polskie Okna i Drzwi

Polecamy Ci również

Zobacz także